Seznam plánovaných akcí

Každou akci organizuje někdo jiný. Členové sboru se také chtějí aktivně zapojit, ale neví na co se kdy mají připravit a za kým by měli jít. Za odkazem umístěné potvrzení účasti online je decentralizovaný transparentní dobrovolný systém, který všem pomáhá ušetřit čas i peníze už při plánování. Pomůže lépe se připravit nebo popřípadě zefektivnit akci jen v potřebný čas. Jestli ogranizátor takovou věc využívá nebo ne, je na něm.

PS: Jestli na mobilu vidíte text a text v tabulce o jiné velikosti, tak přejděte na jiný prohlížeč než Chrome, jinak si to musíte přibližovat.

Datum Čas Sraz Organizátor Akce Potvrdit účast online/osobně

út 21.1. 17:00 Výborová schůze
pá 31.1. 16:30 16:30 Dalibor Výjezdovka: pilaři. -
únor Výjezdová jednotka - NDT Pravidelné dýchání - únor. Jirkovi
so 22.2. 19:30 9:00 SDH Ples. Předběžně: Chystání v 9:00. Úklid v neděli v 10:00.
so 28.3. OSH Opava 3. ročník putovní Opavské rally pro JSDH obcí
so 16.5. OSH Opava 24. Svatofloriánské setkání hasičů a hasičských zástav okresu Opava – Opava (pod záštitou HZS MSK ÚO Opava)
Naposled aktualizováno: 14.1.2019