Seznam plánovaných akcí

Vznik stránky byl z důvodu organizování každé akce někým jiným. Obyčejní členové také chtějí přiložit ruku k dílu, ale neví na co se mají připravit, za kým mají jít, kdy, v kolik a kde co přesně bude. Potvrzení účasti online je decentralizovaný transparentní systém a ačkoliv je zápis do tabulek dobrovolný, druhým lidem to pomůže lépe si naplánovat věci a ušetří to čas i peníze při organizování.

PS: Jestli na mobilu vidíte text a text v tabulce o jiné velikosti, tak přejděte na jiný prohlížeč než Chrome, jinak si to musíte přibližovat.

Datum Čas Sraz Organizátor Akce Potvrdit účast online/osobně

so 31.8. 15:30 Dožínky - Darkovičky, ukázka hasičského auta
srpen/září Špalda Darování krve s hasiči Špalíkovi
září Netradiční soutěž na hrázi - spíše nebude, místo toho něco s poláky
pá 13.9. 17:00 Dalibor Výjezdovka - S žebříky, pořádkem v šatně a grilováním. -
so-ne 21-22.9. Výjezdová jednotka Svatba hasiče -
pá 15.11. 17:00 VV a VJ Vánoční večírek výkonného výboru a výjezdové jednotky spolu s Raszczycemi k zakončení roku a u příležitosti výročí 10 let přeshraniční spolupráce.
so 30.11. Carlos, Demsi Gulášfest (přesunuto ze so 23.11. kvůli obsazenému termínu zavěrečné kolóny v tanečních)
ne 1.12. Venca Dětská soutěž v KD (přesunuto z ne 24.11.)