Seznam plánovaných akcí

Každou akci organizuje někdo jiný. Členové sboru se také chtějí aktivně zapojit, ale neví na co se kdy mají připravit a za kým by měli jít. Za odkazem umístěné potvrzení účasti online je decentralizovaný transparentní dobrovolný systém, který všem pomáhá ušetřit čas i peníze už při plánování. Pomůže lépe se připravit nebo popřípadě zefektivnit akci jen v potřebný čas. Jestli ogranizátor takovou věc využívá nebo ne, je na něm.

PS: Jestli na mobilu vidíte text a text v tabulce o jiné velikosti, tak přejděte na jiný prohlížeč než Chrome, jinak si to musíte přibližovat.

Datum Čas Sraz Organizátor Akce Potvrdit účast online/osobně

so 22.2. 19:30 8:30 SDH Ples. Chystání v 8:30. Úklid v neděli v 10:00.
so 28.3. OSH Opava 3. ročník putovní Opavské rally pro JSDH obcí. Tentokrát v obcích Vřesina a Bohuslavice. Družstvo 1+3. Uzávěrka přihlášek do 14.3.2020 Vaškovi
so 16.5. OSH Opava 24. Svatofloriánské setkání hasičů a hasičských zástav okresu Opava – Opava (pod záštitou HZS MSK ÚO Opava)
Naposled aktualizováno: 18.2.2019