Výsledky Domažlice - 6. 10. 2018
III. MČR DH v disciplínách TFA

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 14 KSH Jihomoravského kraje Michal Skřivánek 4:40,00 1:03,53 + 1:34,26 + 0:40,65 + 1:21,56
2. 24 KSH Pardubického kraje Marek Zecha 4:41,10 1:04,69 + 1:36,28 + 0:45,41 + 1:14,72
3. 41 KSH Kraje Vysočina Jiří Tkaný 4:43,07 1:08,53 + 1:31,72 + 0:47,34 + 1:15,48
4. 54 KSH Plzeňského kraje Petr Ježo 4:48,93 0:57,06 + 1:35,57 + 0:52,44 + 1:23,86
5. 10 KSH Pardubického kraje Zdeněk Král 4:49,34 1:02,32 + 1:42,00 + 0:42,88 + 1:22,14
6. 16 KSH Středočeského kraje Vojtěch Kurka 4:54,21 1:15,08 + 1:30,66 + 0:49,78 + 1:18,69
7. 27 KSH Kraje Vysočina Vojtěch Neuwirth 5:13,91 1:13,00 + 1:46,40 + 0:46,65 + 1:27,86
8. 26 KSH Plzeňského kraje Jakub Kulhánek 5:14,26 1:07,00 + 1:45,12 + 0:51,15 + 1:30,99
9. 40 KSH Plzeňského kraje Lukáš Macht 5:18,66 1:12,30 + 1:47,19 + 0:42,84 + 1:36,33
10. 53 KSH Jihočeského kraje Michal Drs 5:20,44 1:05,09 + 1:52,38 + 0:47,53 + 1:35,44
11. 32 KSH Moravskoslezského kraje Jan Koterec 5:24,68 1:17,62 + 1:54,64 + 0:54,78 + 1:17,64
12. 70 KSH Jihomoravského kraje Martin Novotný 5:27,87 1:14,47 + 1:55,38 + 0:49,00 + 1:29,02
13. 38 KSH Pardubického kraje Jan Marek 5:28,41 1:14,00 + 1:54,00 + 0:43,72 + 1:36,69
14. 25 KSH Jihočeského kraje Jiří Melecký 5:33,13 1:04,84 + 2:00,31 + 0:53,09 + 1:34,89
15. 9 KSH Zlínského kraje Matěj Beníček 5:33,30 1:05,07 + 1:54,50 + 1:02,56 + 1:31,17
16. 11 KSH Jihočeského kraje Jakub Semrád 5:44,11 1:13,97 + 1:56,59 + 0:50,50 + 1:43,05
17. 55 KSH Kraje Vysočina Petr Neubauer 5:50,69 1:15,00 + 1:43,44 + 0:58,87 + 1:53,38
18. 13 KSH Kraje Vysočina Dominik Blažíček 5:51,62 1:15,94 + 1:55,15 + 0:53,97 + 1:46,56
19. 18 KSH Moravskoslezského kraje Adam Lukáš 5:53,81 1:17,47 + 2:02,87 + 0:58,78 + 1:34,69
20. 62 KSH Libereckého kraje Michal Fabián 6:00,40 1:21,88 + 2:03,00 + 1:02,90 + 1:32,62
21. 23 KSH Zlínského kraje Petr Kašpárek 6:05,65 1:23,28 + 2:08,53 + 0:44,81 + 1:49,03
22. 50 KSH Královéhradeckého kraje Josef Petrů 6:08,54 1:24,37 + 2:03,91 + 1:03,63 + 1:36,63
23. 42 KSH Jihomoravského kraje Erik Jaborník 6:10,12 1:15,79 + 2:14,16 + 0:54,25 + 1:45,92
24. 52 KSH Pardubického kraje Michal Falta 6:45,47 1:23,68 + 2:07,38 + 0:56,06 + 2:18,35
25. 57 KSH Olomouckého kraje Zdeněk Černoušek 6:47,49 1:23,44 + 2:33,09 + 1:02,15 + 1:48,81
26. 44 KSH Středočeského kraje Radek Protiva 6:49,46 1:26,25 + 2:15,89 + 1:12,03 + 1:55,29
27. 37 KSH Zlínského kraje Jan Štefka 6:59,70 1:26,16 + 2:24,63 + 0:54,81 + 2:14,10
28. 29 KSH Olomouckého kraje Lukáš Mrňka 7:05,75 1:18,57 + 2:24,50 + 1:08,00 + 2:14,68
29. 34 KSH Libereckého kraje Vladimír Židlický 7:07,70 1:27,09 + 2:23,82 + 1:21,66 + 1:55,13
30. 36 KSH Královéhradeckého kraje Jakub Novotný 7:10,62 1:41,84 + 2:46,12 + 0:56,87 + 1:45,79
31. 8 KSH Královéhradeckého kraje Jan Zmarzlák 7:17,67 1:41,48 + 2:02,00 + 1:22,06 + 2:12,13
32. 22 KSH Královéhradeckého kraje Michal Mádle 7:48,16 1:33,22 + 2:48,66 + 1:03,62 + 2:22,66
33. 63 KSH Ústeckého kraje Karel Lang 7:58,97 1:32,18 + 2:48,50 + 1:07,75 + 2:30,54
34. 30 KSH Středočeského kraje Milan Putna 8:45,44 1:31,44 + 2:20,28 + 2:40,03 + 2:13,69
35. 31 KSH Ústeckého kraje Lukáš Mooz N
35. 2 KSH Středočeského kraje Martin Štochl N
35. 17 KSH Ústeckého kraje Jiří Morávek N
35. 20 KSH Libereckého kraje Daniel Vrátný N
35. 6 KSH Libereckého kraje Norbert Ebert N
35. 4 KSH Moravskoslezského kraje Lukáš Blažek N
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 68 KSH Plzeňského kraje Antonín Rendl 4:40,53 1:00,20 + 1:37,22 + 0:50,81 + 1:12,30
2. 28 KSH Jihomoravského kraje Tomáš Máca 4:49,25 1:03,92 + 1:40,00 + 0:44,12 + 1:21,21
3. 51 KSH Zlínského kraje Josef Černíček 5:14,04 1:11,09 + 1:47,54 + 0:47,00 + 1:28,41
4. 56 KSH Jihomoravského kraje Radek Tesař 5:27,57 1:06,69 + 1:49,16 + 0:52,65 + 1:39,07
5. 66 KSH Pardubického kraje Tomáš Falta 5:29,89 1:20,22 + 1:53,32 + 0:49,21 + 1:27,14
6. 60 KSH Moravskoslezského kraje Miroslav Hanel 5:44,60 1:12,25 + 2:04,28 + 0:55,25 + 1:32,82
7. 46 KSH Moravskoslezského kraje Tomáš Goldenstein 5:47,38 1:18,05 + 1:59,12 + 0:52,34 + 1:37,87
8. 67 KSH Jihočeského kraje Marek Toman 5:51,90 1:14,28 + 2:03,19 + 1:04,28 + 1:30,15
9. 39 KSH Jihočeského kraje Michal Mareš 6:00,11 1:15,53 + 2:04,67 + 0:59,72 + 1:40,19
10. 12 KSH Plzeňského kraje Jaroslav Klička 6:00,13 1:20,66 + 2:09,00 + 0:46,31 + 1:44,16
11. 69 KSH Kraje Vysočina Marian Klobas 6:05,91 1:21,50 + 2:01,44 + 0:54,31 + 1:48,66
12. 64 KSH Královéhradeckého kraje David Snopko 6:34,81 1:35,22 + 2:22,16 + 0:51,47 + 1:45,96
13. 5 KSH hl. m. Prahy Josef Mandys 7:05,21 1:35,00 + 2:31,50 + 1:01,06 + 1:57,65
14. 15 KSH Olomouckého kraje Miloš Jelínek 7:07,08 1:35,19 + 2:27,15 + 1:00,50 + 2:04,24
15. 65 KSH Zlínského kraje Dušan Pokorný 8:00,84 1:22,15 + 3:19,25 + 1:04,81 + 2:14,63
16. 19 KSH hl. m. Prahy Marek Luňáček N
16. 58 KSH Středočeského kraje Kamil Beran N
16. 48 KSH Libereckého kraje Ladislav Židlický N
16. 1 KSH Olomouckého kraje Lubomír Jedlička N
16. 59 KSH Ústeckého kraje Jiří Novák N
16. 45 KSH Ústeckého kraje Lukáš Riedl N
16. 47 KSH hl. m. Prahy Filip Švarc N
16. 33 KSH hl. m. Prahy Petr Švarc N
16. 43 KSH Olomouckého kraje Petr Mrňka N