Výsledky Jarcová - 26. 12. 2018
Štěpánský železný hasič 2018

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 7 Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:37,20
2. 11 Vranová Lhota Marek Zecha 2:37,35
3. 13 Oznice Jakub Hrabovský 2:53,78
4. 9 Vigantice Radek Fojtášek 2:54,73
5. 5 Salaš Michal Janováč 2:55,77
6. 4 Cítoliby Robin Bureš 2:57,64
7. 10 Vigantice Dušan Pokorný 3:01,40
8. 12 Kroměříž Jaroslav Bocheza 3:26,54
9. 3 Kopřivnice-Lubina-Drnholec Radek Šmigura 3:40,16
10. 6 Poličná Pavel Dudáš 3:48,90
11. 2 Mikšová Ján Ďurika 4:06,48
12. 1 Držovice Filip Krajčír 4:06,58
13. 8 Mokrá-Horákov-Mokrá Miroslav Neveselý 4:18,96
Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 20 Vranová Lhota Marek Zecha 2:23,91
2. 19 Cholina Michal Špičan 2:34,41
3. 6 Ostrata Petr Kašpárek 2:35,28
4. 15 Brno-Slatina Ondřej Zábrš 2:37,57
5. 22 Darkovice Jan Koterec 2:39,93
6. 8 Pačlavice-Pornice Milan Kochaníček 2:43,61
7. 9 Staré Hamry Lukáš Blažek 2:48,00
8. 14 Drahanovice-Ludéřov Lukáš Navrátil 2:54,53
9. 10 Staré Hamry Martin Blažek 3:03,91
10. 16 Drahanovice-Ludéřov Pavel Navrátil 3:03,97
11. 4 Lípa Michal Kořenek 3:04,65
12. 7 Újezd Lukáš Mrňka 3:09,01
13. 11 Staré Hamry Pavel Blažek 3:14,94
14. 23 Vřesina Jan Křižák 3:18,45
15. 1 Jarcová Radek Březovják 3:22,16
16. 2 Horný Kelčov Miroslav Durčanský 3:22,54
17. 18 Lípa Jan Šuba 3:26,35
18. 12 Hukvaldy Dalibor Rojíček 3:33,25
19. 24 Karolinka Petr Koňařík 3:34,77
20. 17 Lípa Ondřej Němeček 3:34,79
21. 5 Podolí Štěpán Svoboda 3:47,08
22. 13 Rokytnice Marek Běťák 3:51,47
23. 3 Březová Lukáš Jurásek 3:56,91
24. 21 Chornice Adam Popelka 4:33,83
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 9 Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:29,20
2. 10 Brno-Slatina Tomáš Máca 2:36,43
3. 8 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 2:49,60
4. 13 Podolí Petr Čandrla 2:51,11
5. 1 Újezd Petr Mrňka 2:53,66
6. 2 Vigantice Dušan Pokorný 2:56,38
7. 11 Oznice Jakub Hrabovký 3:09,44
8. 4 Rokytnice Alois Trochta 3:22,09
9. 3 Pačlavice-Pornice Petr Jaroš 3:28,81
10. 6 Lípa Josef Spáčil 3:35,51
11. 7 Lípa Josef Dolsky 4:03,33
12. 12 Velké Karlovice-Tísňavy Štěpán Hamala 4:33,18
13. 5 Újezd Petr Vrubel 4:49,12
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 5 Štítná nad Vláří-Popov-Štítná nad Vláří Michaela Manová 2:56,72
2. 1 Velké Karlovice-Tísňavy Eva Vojvodíková 3:15,11
3. 3 Lidečko Michaela Juráňová 3:21,39
4. 4 Pstruží Andrea Běčáková 3:27,29
5. 2 Mikšová Zuzana Madigárová 4:11,88
Ženy - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 1 Lidečko Lidka Mikulínová 3:16,53
2. 2 Lidečko Marie Nedorostová 3:54,39
3. 3 Újezd Zdeňka Mrňková 4:10,48
Dorost - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 4 Brno-Slatina Ondřej Zábrš 2:40,36
2. 1 Rokytnice Michaela Šťastná 4:02,53
3. 2 Újezd Denisa Vrubelová 4:14,13
4. 3 Březová Dominika Jurásková 4:29,53