Výsledky Kopřivnice-Lubina - 23. 3. 2019
TFA Drnholecký železný hasič 2019

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 15 Bohuslavice David Pašek 2:51,93 1:54,65 + 0:57,28
2. 8 Brno-Královo Pole Martin Gruber 2:54,99 1:53,89 + 1:01,10
3. 29 Staré Hamry Lukáš Blažek 2:55,56 1:55,27 + 1:00,29
4. 5 Darkovice Jan Koterec 3:07,25 2:05,53 + 1:01,72
5. 24 Darkovice Václav Koterec 3:13,09 2:08,37 + 1:04,72
6. 32 Újezd Lukáš Mrňka 3:25,12 2:06,18 + 1:18,94
7. 4 Osek nad Bečvou Martin Popp 3:35,01 2:14,67 + 1:20,34
8. 5 HZS Kojetín Martin Šafránek 3:35,42 2:30,17 + 1:05,25
9. 40 Vřesina Jan Křížák 3:36,81 2:36,53 + 1:00,28
10. 34 JSDH Kopřivnice Václav Motúz 3:45,19 2:31,38 + 1:13,81
11. 14 Osek nad Bečvou Tomáš Melč 3:50,03 2:26,50 + 1:23,53
12. 9 Osek nad Bečvou Prokop Zábranský 3:52,74 2:33,27 + 1:19,47
13. 25 Odry-Klokočůvek Lukáš Blažek 3:59,52 2:31,90 + 1:27,62
14. 31 Ostrava-Muglinov Josef Žlebek 4:20,96 2:52,81 + 1:28,15
15. 27 Hukvaldy Dalibor Rojíček 4:26,26 3:08,26 + 0:18,00
16. 1 Lubina 1 - Drnholec Lukáš Petrželka 4:31,71 2:41,43 + 1:50,28
17. 13 Jarcová Radek Březovják 4:42,50 3:08,84 + 1:33,66
18. 43 Bohuslavice Matyáš Ďurina 5:25,01 3:55,38 + 1:29,63
19. 22 Bohuslavice Adam Pašek 6:05,15 4:29,87 + 1:35,28
20. 12 Kozlovice Radek Juchelka 7:05,87 4:34,24 + 2:31,63
21. 2 Kozlovice Martin Kovář 15:22,10 5:22,10 + 10:00,00
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 21 Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:56,82 1:55,92 + 1:00,90
2. 28 Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 3:05,08 2:06,74 + 0:58,34
3. 10 Darkovice Miroslav Hanel 3:06,51 2:03,91 + 1:02,60
4. 35 Metylovice Martin Koliba 3:06,78 2:08,68 + 0:58,10
5. 41 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 3:31,94 2:23,60 + 1:08,34
6. 20 Újezd Petr Mrňka 3:37,86 2:24,57 + 1:13,29
7. 44 Vigantice Dušan Pokorný 3:53,44 2:31,38 + 1:22,06
8. 37 Hlučín-Bobrovníky René Černík 3:55,79 2:37,11 + 1:18,68
9. 3 Petřvald Ondřej Fabián 4:45,58 2:58,93 + 1:46,65
10. 39 Bohuslavice Adam Ryš 5:28,79 3:30,69 + 1:58,10
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 26 Veselá Lucie Bůbelová 3:47,88 2:18,13 + 1:29,75
2. 38 Staré Město Nikola Škultetyová 3:57,47 2:35,50 + 1:21,97
3. 23 Velké Karlovice - Tísňavy Eva Vojvodíková 4:01,70 2:32,64 + 1:29,06
4. 11 Újezd Zdeňka Mrňková 5:38,24 3:34,99 + 2:03,25
5. 7 Jarcová Tereza Lípová 7:16,44 5:35,10 + 1:41,34
6. 17 Budišov nad Budišovkou Barbora Hrabinová 8:07,24 5:18,84 + 2:48,40