Výsledky Hať - 7. 9. 2019
TFA Hať 2019

II.kolo Prajzská liga TFA 2019

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Horní Lhota Petr Tešnar 3:34,49
2. Šilheřovice Adam Lukáš 3:45,38
3. Hať Zdeněk Janoš 3:45,72
4. Bohuslavice David Pašek 3:51,74
5. Darkovice Jan Koterec 4:11,17
6. Staré Hamry Michal Blažek 4:18,79
7. Darkovice Václav Koterec 4:27,12
8. HZSP Třinecké železárny Martin Pyszko 4:34,29
9. Šilheřovice Petr Turoň 4:48,85
10. Hať Matěj Mučka 4:58,66
11. Lubina 1 - Drnholec Radek Šmigura 5:10,13
12. Staré Hamry Lukáš Blažek 5:15,25
13. Bohuslavice Jiří Pašek 5:20,05
14. Hať Miroslav Svoboda 5:24,07
15. Kobeřice Ondřej Halfar 5:24,61
16. Hať Alfréd Kočí 7:19,10
17. Chuchelná Pavlicek Pavel 8:18,87
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. KM PSP Żory Marcin Zdziebło 3:22,08
2. Darkovice Miroslav Hanel 3:47,52
3. Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 4:04,21
4. Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 4:20,75
5. Šilheřovice Lukáš Mučka 4:32,89
6. Krmelín Petr Jalůvka 4:36,08
7. Hlučín-Bobrovníky René Černík 5:07,77
8. Petřvald Ondřej Fabián 5:52,06
9. Bohuslavice Adam Ryš 6:53,62
Dorost - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Rajhrad Michal Jelínek 4:02,67
2. Brušperk Jiří Merta 4:30,90
3. Bohuslavice Matyáš Ďurina 4:32,91
4. Bohuslavice Adam Pašek 4:33,02

Celková tabulka ligy

Muži
Družstvo Body
1.  Horní Lhota 400
2.  Šilheřovice 380
3.  Darkovice 345
4.  Bohuslavice 340
5.  Hať 300
6.  Staré Hamry 160
7.  HZSP Třinecké železárny 145
8.  Chuchelná 125
9.  Příbor 80
10.  Rychvald 75
11.  Vřesina 75
12.  Kopřivnice-Lubina-Drnholec 70
13.  Hukvaldy 65
14.  Lubina 1 - Drnholec 65
15.  Kobeřice 60
16.  Strahovice 55
17.  Chlebičov 50
18.  Ludgeřovice 45
Muži - nad 35 let
Družstvo Body
1.  Darkovice 390
2.  Hlučín-Bobrovníky 365
3.  KM PSP Żory 295
4.  Bohuslavice 285
5.  Šilheřovice 245
6.  Krmelín 170
7.  Strahovice 165
8.  Petřvald 150
9.  Rychvald 85
10.  HZSP Třinecké Železárny 85
11.  Ostrava-Hrabová 75
Dorost
Družstvo Body
1.  Rajhrad 395
2.  Bohuslavice 365
3.  Brušperk 195
4.  Darkovice 90
5.  Rychvald 90
6.  Ludgeřovice 80
7.  Strahovice 75