Výsledky Jablunkov - 1. 6. 2019
TFA Memoriál Jana Lewinského 2019

VI.kolo Beskydský železný hasič 2019

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 7 Darkovice Jan Koterec 4:11,15
2. 1 HZSP Třinecké Železárny Lukáš Nenička 4:16,16
3. 1 Darkovice Václav Koterec 4:30,54
4. 3 HZSP Třinecké Železárny Martin Pyszko 4:36,50
5. 3 Mosty u Jablunkova Ondřej Karpecki 5:05,15
6. 4 Lubina – Drnholec Radek Šmigura 5:18,42
7. 2 Jablunkov Lukáš Pilch 5:33,28
8. 4 Milíkov Petr Raszka 5:56,34
9. 6 Jablunkov Daniel Kohut 6:16,69
10. 5 Mosty u Jablunkova Jan Klus 6:35,73
11. 6 Jablunkov David Wawrzacz 6:41,93
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 1 PSP Zory Marcin Zdzieblo 3:36,37
2. 1 Písečná Jaroslav Hanzel 3:37,79
3. 5 Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 3:59,38
4. 3 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 4:03,28
5. 2 Mosty u Jablunkova Václav Samiec 4:47,98
6. 5 Hlučín-Bobrovníky René Černík 4:51,77
7. 6 Mosty u Jablunkova Roman Adamiec 5:27,91
7. 3 Ropice Lukáš Lačík 5:27,91
9. 4 Bohuslavice Adam Ryš 6:24,62
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 1 Jablunkov Eva Jurczková 3:02,34
2. 4 Písečná Renata Černeková 3:22,33
3. 1 Jablunkov Daniela Pindejová 4:00,78
4. 3 Mosty u Jablunkova Petra Samcová 4:20,34
5. 4 Nýdek Karolina Bocková 4:26,67
6. 3 Písečná Eliška Moržolová 4:54,63
7. 2 Jablunkov Zuzana Kantorová 4:56,84
8. 2 Komorní Lhotka Sára Najmanová 5:12,27
Dorost - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 7 Komorní Lhotka Marek Grzegorz 4:56,02
2. 7 Bukovec Radek Zogata 5:10,57
3. 1 Bukovec David Jochymek 5:36,14
4. 2 Bukovec František Ligocki 5:55,22
5. 2 Mosty u Jablunkova Miroslav Kohut 5:58,31
6. 3 Mosty u Jablunkova Marek Suchánek 6:34,39
7. 3 Bukovec Martin Puczok 6:42,07
8. 5 Milíkov Petr Labaj 6:48,40
9. 4 Bukovec Tomáš Byrtus 6:50,52
10. 1 Bukovec Vojtěch Kobielusz 6:56,55
11. 6 Lubina – Drnholec Lukáš Petrželka 7:51,49
12. 5 Bohuslavice Adam Pašek 8:30,44
13. 6 Bohuslavice Matyáš Ďurina 9:56,66