Výsledky Leskovec nad Moravicí-Slezská Harta - 15. 8. 2015
TFA Hartaman 2015

Informace Výsledky

Žádné výsledky
Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 17 HZS ZLK-ÚO Vsetín Martin Januš 4:21,75
2. 53 JSDHO Horní Sloupenice Zdeněk Šejbl 4:45,00
3. 12 JSDHO Metylovice Martin Koliba 4:52,27
4. 27 JSDHO Rokytnice nad Rokytnou Tomáš Václavek 4:59,88
5. 9 JSDHO Hať Zdeněk Janoš 5:00,50
6. 14 JSDHO Bohuslavice David Pašek 5:02,06
7. 11 HZS MSK Ostrava-Přívoz Petr Boček 5:02,78
8. 29 JSDHO Příbor Jan Sláma 5:08,53
9. 58 JSDHO Horní Lhota Petr Tešnar 5:24,66
10. 52 JSDHO Komárov Lukáš Vícherek 5:28,62
11. 7 JSDHO Salaš Michal Janováč 5:34,10
12. 34 HZS MSK Ostrava-Přívoz David Řehulka 5:35,44
13. 20 JSDHO Darkovice Jan Koterec 5:45,81
14. 45 JSDHO Bělohrad Tomáš Petřiví 5:48,25
15. 39 JSDHO Stará Bělá Petr Pačes 5:59,50
16. 6 JSDHO Frenštát pod Radhoštěm Martin Turek 6:14,44
17. 22 JSDHO Příbor Daniel Chromečka 6:16,47
18. 23 JSDHO Ostrava-Hrabová Ondřej Brát 6:22,07
19. 42 JSDHO Lázně Bělohrad Václav Podlipný 6:23,69
20. 19 JSDHO Darkovice Marek Hanel 6:29,22
21. 51 JSDHO Komárov Josef Kubesa 6:39,53
22. 48 HZS MSK Ostrava-Zábřeh Walter Groer 6:55,06
23. 1 SDHO Lubina-Drnholec Radek Šmigura 6:58,62
24. 49 JSDHO Krasonice Tomáš Krajíček 7:10,31
25. 60 JSDHO Kroměříž Jaroslav Bocheza 7:10,41
26. 24 JSDHO Příbor Jiří Pitel 7:10,81
27. 64 JSDHO Krasonice Ondřej Krajíček 7:14,00
28. 50 JSDHO Kostelany Vojtěch Kubíček 7:22,35
29. 26 JSDHO Lhota u Opavy Jakub Šimeček 7:24,94
30. 59 JSDHO Úblo Lukáš Szotkowski 7:27,04
31. 3 JSDHO Závada Jindřich Wojcik 7:30,10
32. 10 JSDHO Bobrovníky Michal Fišer 7:31,16
33. 28 JSDHO Ostrava-Hrabová Martin Doležálek 7:51,44
34. 46 JSDHO Dvorce Tomáš Páleník 8:01,37
35. 30 JSDHO Ostrava-Hrabová Jiří Kroček 8:14,97
36. 2 SDHO Lubina-Drnholec Michal Plandor 10:36,91
37. 31 JSDHO Lhota u Opavy Lukáš Kozmunda 11:20,88
Muži - nad 30 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 25 PSP Żory Marcin Zdziebło 4:19,81
2. 15 JSDHO Bobrovníky Miroslav Balada 5:44,75
3. 37 JSDHO Uničov Zdeněk Hubáček 5:44,81
4. 13 JSDHO Bobrovníky Tomáš Goldenstein 6:18,87
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 41 JSDHO Bohuslavice Adam Ryš 4:35,63
2. 5 DEZA Valašské Meziříčí Josef Palát 4:41,29
3. 63 Sportovní hasičský klub Zlín Josef Frýdl 5:31,66
4. 54 JSDHO Kožichovice Libor Dvořák 5:40,56
5. 18 JSDHO Darkovice Miroslav Hanel 5:40,78
6. 33 JSDHO Lhota u Opavy Dušan Moša 7:56,38
7. 21 JSDHO Ostrava-Hrabová David Krátký 8:32,43
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 62 OSP Żory Marta Ryba 6:44,38
2. 32 JSDHO Rokytnice nad Rokytnou Blanka Krčálová 7:07,68
3. 43 JSDHO Vladislav Pavlína Havlenová 7:33,50
4. 33 JSDHO Metylovice Jana Kolibová 7:56,38
5. 55 JSDHO Bohuslavice Nikola Steffková 9:39,72