Výsledky Markvartovice - 22. 9. 2019

II.kolo Hlučínská liga mládeže (HLM) 2019/2020

Informace Výsledky

Žáci - mladší
1. pokus 2. pokus
Pořadí St. č. Družstvo první čas druhý čas trestné body první čas druhý čas trestné body Výsledný čas
1. 2 Hlučín-Bobrovníky 1:31,79 1:31,71 10 1:07,53 1:07,48 1:07,53
2. 3 Dobroslavice 1:09,98 1:09,50 1:24,47 1:24,38 1:09,98
3. 7 Děhylov 1:26,43 1:26,37 1:20,49 1:20,53 1:20,53
4. 8 Strahovice 1:24,65 1:24,56 1:24,65
5. 10 Ludgeřovice 1:19,55 1:19,32 10 1:29,55
6. 9 Hlučín 1:30,17 1:30,28 1:30,28
7. 6 Závada 1:31,21 1:31,12 1:31,21
8. 1 Markvartovice 1:25,87 1:25,75 10 1:34,89 1:35,05 10 1:35,87
9. 5 Vřesina 1:30,72 1:30,74 10 1:40,74
10. 12 Kozmice 1:28,97 1:29,14 20 1:49,14
11. 11 Bohuslavice 1:33,93 1:33,95 20 1:53,95
12. 4 Háj ve Slezsku-Jilešovice 2:28,84 2:29,03 2:29,03
Žáci - starší
1. pokus 2. pokus
Pořadí St. č. Družstvo první čas druhý čas trestné body první čas druhý čas Výsledný čas
1. 8 Hlučín-Bobrovníky 1:11,00 1:10,97 57,84 57,85 57,85
2. 10 Vřesina 1:12,66 1:12,57 1:01,32 1:01,38 1:01,38
3. 2 Závada 1:03,47 1:03,56 1:03,56
4. 12 Bohuslavice 1:05,01 1:04,93 1:05,01
5. 6 Darkovice 1:10,33 1:10,20 1:10,33
6. 11 Strahovice 1:10,73 1:10,83 1:10,83
7. 9 Háj ve Slezsku-Jilešovice 1:12,27 1:12,18 1:12,27
8. 5 Bělá 1:02,72 1:02,75 10 1:12,75
9. 14 Děhylov - mimo ligu 1:14,05 1:14,03 1:14,05
10. 3 Ostrava-Pustkovec 1:14,23 1:14,10 1:14,43 1:14,45 1:14,23
11. 1 Markvartovice 1:14,46 1:14,35 1:14,46
12. 7 Děhylov 1:04,54 1:04,47 10 1:17,84 1:17,88 1:14,54
13. 4 Dobroslavice 1:07,45 1:07,47 10 1:15,60 1:15,62 1:15,62
14. 13 Píšť 1:10,97 1:10,94 10 1:20,97
15. 15 Kozmice 1:15,61 1:15,65 10 1:25,65

Celková tabulka ligy

Žáci - mladší
Družstvo Body
1.  Hlučín-Bobrovníky 52
2.  Dobroslavice 51
3.  Závada 34
4.  Vřesina 30
5.  Hlučín 28
6.  Markvartovice 26
7.  Strahovice 25
8.  Děhylov 24
8.  Kozmice 24
10.  Bohuslavice 13
11.  Darkovice 11
12.  Ludgeřovice 10
13.  Háj ve Slezsku-Jilešovice 3
Žáci - starší
Družstvo Body
1.  Hlučín-Bobrovníky 42
2.  Bohuslavice 39
3.  Závada 38
4.  Vřesina 36
5.  Dobroslavice 32
6.  Děhylov 30
7.  Bělá 25
8.  Markvartovice 23
9.  Kozmice 18
10.  Strahovice 16
11.  Darkovice 15
12.  Píšť 14
13.  Háj ve Slezsku-Jilešovice 7