Výsledky Markvartovice - 12. 6. 2020

I.kolo Noční hlučínská hasičská liga (NHHL) 2020

Informace Výsledky

Muži - 2B, terče: sklopné
Pořadí St. č. Družstvo levý terč pravý terč Výsledný čas
1. 6 Komárov 14,51 14,07 14,51
2. 5 Fulnek-Lukavec 14,53 14,38 14,53
3. 12 Větřkovice 14,96 14,67 14,96
4. 16 Ostrava-Výškovice 14,14 15,31 15,31
5. 10 Jistebník 15,48 14,55 15,48
6. 3 Brušperk 15,06 15,60 15,60
7. 9 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno 15,70 14,55 15,70
8. 21 Dolní Bečva 15,78 14,82 15,78
9. 1 Markvartovice 14,93 15,87 15,87
10. 2 Odry-Tošovice 16,05 15,70 16,05
11. 24 Píšť 16,12 15,52 16,12
12. 4 Bělá 16,41 15,27 16,41
13. 14 Tísek 17,00 14,92 17,00
14. 18 Strahovice 17,29 17,23 17,29
15. 19 Vřesina 17,41 17,24 17,41
16. 8 Chuchelná 17,64 17,60 17,64
17. 25 Ostrava-Proskovice 17,55 17,81 17,81
18. 26 Ostrava-Krásné Pole 18,09 18,00 18,09
19. 29 Rohov 17,54 18,19 18,19
20. 28 Ostrava-Svinov 18,94 15,43 18,94
21. 17 Bohuslavice 16,33 21,63 21,63
22. 23 Starý Jičín 22,31 23,73 23,73
23. 20 Bohumín-Vrbice 24,64 23,46 24,64
24. 15 Děhylov 15,16 26,85 26,85
25. 13 Darkovice 27,34 27,32 27,34
25. 7 Fulnek-Stachovice 15,54 N
25. 22 Kobeřice 16,20 N
25. 11 Ostrava-Plesná N
25. 27 Štěpánkovice N
Ženy - 2B, terče: sklopné
Pořadí St. č. Družstvo levý terč pravý terč Výsledný čas
1. 1 Markvartovice 16,66 17,02 17,02
2. 2 Bělá 17,25 17,64 17,64
3. 9 Píšť 18,48 20,30 20,30
4. 6 Děhylov 21,97 20,51 21,97
5. 4 Brušperk A 16,58 22,49 22,49
6. 7 Brušperk B 19,99 34,58 34,58
7. 11 Ostrava-Svinov 40,60 40,26 40,60
8. 5 Chuchelná 19,25 1:10,00 1:10,00
9. 12 Štěpánkovice 59,72 1:13,00 1:13,00
10. 10 Bohumín-Starý Bohumín 22,38 23,70 N
10. 3 Služovice 18,58 N
10. 8 Tísek N

Celková tabulka ligy

Muži
Družstvo Body
1.  Komárov 25
2.  Ostrava-Výškovice 24
3.  Markvartovice 23
4.  Odry-Tošovice 22
5.  Píšť 21
6.  Bělá 20
7.  Strahovice 19
8.  Vřesina 18
9.  Chuchelná 17
10.  Ostrava-Proskovice 16
11.  Ostrava-Krásné Pole 15
12.  Rohov 14
13.  Ostrava-Svinov 13
14.  Bohuslavice 12
15.  Bohumín-Vrbice 11
16.  Děhylov 10
17.  Darkovice 9
18.  Kobeřice 5
18.  Ostrava-Plesná 5
18.  Štěpánkovice 5
Ženy
Družstvo Body
1.  Markvartovice 14
2.  Bělá 13
3.  Píšť 12
4.  Děhylov 11
5.  Ostrava-Svinov 10
6.  Chuchelná 9
7.  Štěpánkovice 8
8.  Bohumín-Starý Bohumín 5
8.  Služovice 5