Výsledky Velké Karlovice - 3. 7. 2020

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Blatnice pod Svatým Antonínkem Ondřej Rybnikář 2:52:11
2. VŠB-TUO Michal Dvořák 2:57:35
3. Bohuslavice David Pašek 3:01:36
4. Litenčice Dominik Příhoda 3:12:36
5. Šumvald-Břevenec Václav Nesporný 3:14:31
6. Darkovice Jan Koterec 3:15:01
7. Lúky Peter Martinko 3:16:46
8. Salaš Michal Janováč 3:18:31
9. Darkovice Václav Koterec 3:19:27
10. OR HAZZ Malacky Pavol Nič 3:19:43
11. Šilheřovice Adam Lukáš 3:43:30
12. Vigantice Radek Fojtášek 3:48:38
13. Hošťálková Lukáš Mikulik 3:48:39
14. Provodov Matěj Novák 3:57:03
15. Dlouhá Loučka Pavel Šiška 4:15:26
16. Pačlavice-Pornice Milan Kochaníček 4:31:08
17. Nová Dědina Dominik Krajčíř 4:31:35
18. Lípa Karel Obadal 4:35:15
19. Korňa Vlado Bulaj 4:57:58
20. Březová Lukáš Jurásek 4:58:34
21. Velké Karlovice-Tísňavy Václav Holčák 5:19:08
22. Hošťálková Martin Holíček 5:43:19
23. Nový Hrozenkov Erik Zetocha 6:18:32
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:59:57
2. Darkovice Miroslav Hanel 3:10:18
3. Provodov Alois Mališka 3:14:56
4. Újezd Petr Mrňka 3:33:45
5. Petřvald Ondřej Fabián 4:31:01
6. Pačlavice-Pornice Petr Jaroš 4:54:35
7. Vigantice Dušan Pokorný 5:13:36
8. Lípa Josef Dolský 5:19:40
9. Držovice Filip Krajčír 5:20:54
10. Bohuslavice Adam Ryš 5:47:57
11. Velká nad Veličkou Jaroslav Žaludek 6:36:35
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Veselá Lucie Bůbelová 3:42:44
2. Vigantice Hanka Petřeková 3:45:01
3. Vlašim Adéla Šaňková 4:00:10
4. Nižní Lhoty Petra Čaganová 4:05:03
5. Velké Karlovice-Tísňavy Eva Vojvodíková 4:07:09
6. Velké Karlovice-Tísňavy Lucie Bortlová 4:25:58
7. Janová Klára Katrušáková 4:54:17
8. Vigantice Markéta Ležáková 5:35:41
9. Janová Adéla Kubicová 6:09:12
10. Újezd Zdeňka Mrňková 6:10:16
11. Březová Dominika Jurásková 6:19:12
12. Velešín Zuzana Tomková 6:32:39
Dorost - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Vigantice Josef Petřek 3:02:09
2. Ostrava-Michálkovice Richard Šimek 3:16:59
3. Ostrava-Michálkovice Bruno Šimek 3:25:14
4. Velké Karlovice-Tísňavy Tomáš Luska 3:50:06
5. Bojkovice René Hověžák 4:11:16
6. Vsetín-Rokytnice Erik Adámek 4:47:15
7. Krhová Jaroslav Tkadlec 5:20:03
8. Sklárny-Karolinka Ondřej Mrlina 6:34:42
9. Sklárny-Karolinka Martin Krutílek 7:11:51