Výsledky Mikulovice - 1. 8. 2020
Železný hasič Jesenicka 2020

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem
Pořadí St. č. Družstvo Závodník první čas trestné body Výsledný čas
1. 1 Javorník Martin Vávra 6:00,547 6:00,547
2. 3 Darkovice Václav Koterec 6:24,308 6:24,308
3. 2 Pakoslawice Mateusz Zielezecki 7:04,489 7:04,489
4. 8 Darkovice Jan Koterec 6:26,989 60 7:26,989
5. 6 Pakoslawice Tomasz Tomoń 8:06,267 8:06,267
6. 4 Stará Červená Voda Vít Šulek 7:57,540 30 8:27,540
7. 7 Vápenná Lukáš Gurtler 12:18,211 12:18,211
8. 5 Mikulovice Vojtěch Krejčí N
Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník první čas trestné body Výsledný čas
1. 15 Darkovice Jan Koterec 5:36,979 5:36,979
2. 10 Javorník Martin Vávra 5:51,561 5:51,561
3. 12 Darkovice Václav Koterec 5:58,595 5:58,595
4. 2 Újezd Lukáš Mrňka 5:58,612 5:58,612
5. 7 Šilheřovice Adam Lukáš 6:13,077 6:13,077
6. 16 Široký Brod Vladimír Jehlička 6:48,192 6:48,192
7. 11 Pakoslawice Mateusz Zielezecki 6:59,758 6:59,758
8. 13 Stará Červená Voda Vít Šulek 7:04,358 30 7:34,358
9. 5 Bernartice Tomáš Ptáček 7:36,486 7:36,486
10. 9 Bernartice Marek Bartlík 8:11,056 8:11,056
11. 1 Bernartice Jakub Švajka 8:37,767 30 9:07,767
12. 6 Javorník Marek Mlčoch 8:43,469 30 9:13,469
13. 3 Vápenná Vojtěch Vavrač 9:26,643 9:26,643
14. 14 Pakoslawice Tomasz Tomoń 8:56,135 60 9:56,135
15. 4 Mikulovice Karel Sklenář 10:28,987 60 11:28,987
16. 8 Mikulovice Lukáš Zálešák 11:11,327 30 11:41,327
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem
Pořadí St. č. Družstvo Závodník první čas trestné body Výsledný čas
1. 2 Darkovice Miroslav Hanel 5:53,266 5:53,266
2. 1 Lipová-lázně Milan Smékal 6:20,913 30 6:50,913
3. 3 Držovice Filip Krajčír 8:36,841 8:36,841
4. 4 Velké Kunětice Rostislav Javorek 8:50,968 8:50,968
5. 5 Město Albrechtice-Česká Ves Zdeněk Červenka 10:19,143 30 10:49,143
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník první čas trestné body Výsledný čas
1. 5 Lipová-lázně Milan Smékal 5:41,266 5:41,266
2. 6 Darkovice Miroslav Hanel 5:43,643 5:43,643
3. 4 Újezd Petr Mrňka 6:14,345 6:14,345
4. 2 Držovice Filip Krajčír 8:04,915 8:04,915
5. 3 Javorník Milan Vávra 9:27,046 30 9:57,046
6. 1 Velké Kunětice Roman Varga 11:44,307 30 12:14,307
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník první čas trestné body Výsledný čas
1. 4 Lipová-lázně Miluše Švajková 6:26,386 30 6:56,386
2. 1 Velké Kunětice Kristýna Pospíšilová 7:05,717 30 7:35,717
3. 2 Stará Červená Voda Adriana Krčová 8:47,006 30 9:17,006
4. 3 Újezd Zděňka Mrňková 9:14,956 30 9:44,956