Výsledky Budišov nad Budišovkou-Guntramovice - 24. 7. 2021
TFA Guntramovice 2021

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Blatnice pod Svatým Antonínkem Ondřej Rybnikář 2:51,35
2. Horní Lhota Petr Tešnar 2:53,09
3. Šilheřovice Adam Lukáš 2:57,49
4. Halenkov Martin Januš 3:07,00
5. Bělkovice-Lašťany Zdeněk Černoušek 3:09,64
6. Šumvald-Břevenec Václav Nesporý 3:11,98
7. Železný Brod Dominik Matouš 3:12,51
8. Salaš Michal Janováč 3:13,98
9. HZSP Mošnov Pavel Boček 3:20,16
10. Ostrava-Michálkovice Bruno Šimek 3:25,36
11. Staré Hamry Lukáš Blažek 3:42,38
12. Železný Brod-Těpeře Michal Fabián 3:46,89
13. Chrastava Vladimír Židlický 3:47,68
14. ZÚ Hlučín Jakub Kodeš 3:57,71
15. Ústí Filip Bělík 4:06,28
16. Dlouhá Loučka Pavel Šiška 4:34,45
17. Budišov nad Budišovkou Jiří Sventek 5:20,12
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Hať Zdeněk Janoš 2:58,30
2. Darkovice Miroslav Hanel 3:06,54
3. KM PSP Żory Marcin Zdziebło 3:11,39
4. Březová David Řehulka 3:11,42
5. Provodov Alois Mališka 3:12,02
6. Metylovice Martin Koliba 3:16,80
7. Příbor Jan Sláma 3:16,86
8. Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 3:17,62
9. Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 3:35,40
10. Újezd Petr Mrňka 3:52,91
11. Vigantice Dušan Pokorný 4:07,88
12. Petřvald Lukáš Čani 4:30,61
13. Držovice Filip Krajčíř 4:41,66
14. Hlučín-Bobrovníky René Černík 4:54,26
15. Petřvald Ondřej Fabián 5:18,05
16. HZSP Mošnov Petr Inspektor 6:38,39
17. Bohuslavice Adam Ryš 7:34,89
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas
1. Jarcová Vladislava Kalná 3:04,57
2. Český Těšín-Stanislavice Gabriela Martynková 3:13,54
3. Bělkovice-Lašťany Aneta Stratilová 3:25,28
4. Nižní Lhoty Petra Čaganová 3:43,78
5. Petřvald Irena Čani 3:45,40
6. Velké Karlovice Eva Vojvodíková 3:49,06
7. Janovice Eliška Vráželová 4:23,88
8. Vysoká Anna Šnajdrová 4:38,54
9. Újezd Zdeňka Mrňková 4:43,91
10. Červenka Klára Vodičková 4:45,85
11. Slatina Beáta Nezdařilová 4:50,83
12. Březová Hana Řehulková 5:08,88
13. Budišov nad Budišovkou Barbora Hrabinová 6:36,25