Výsledky Horní Lhota-Zátiší - 5. 8. 2017
Hornolhotský železný hasič 2017

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 45 Bohuslavice Pašek David 4:39,596
2. 41 KM PSP Chełm Bereza Rafał 4:49,034
3. 25 HZSMSK Ostrava-Jih Tešnar Petr 4:57,981
4. 35 KM PSP Bielsko-Biała Hess Paweł 4:58,389
5. 32 HZS MSK Ostrava-Přívoz Řehulka David 5:15,442
6. 47 KM PSP Myślenice Jopek Szymon 5:16,047
7. 36 HZSMSK Bílovec Váňa Radek 5:23,380
8. 28 HZSMSK Ostrava-Přívoz Boček Petr 5:25,734
9. 21 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Velička Petr 5:37,686
10. 17 Metylovice Mališ Rudolf 5:47,161
11. 18 Darkovice Koterec Václav 5:48,768
12. 39 JSDH Brušperk Millo Jakub 5:48,794
13. 31 JSDH Brušperk Židek Martin 5:59,387
14. 20 Kobeřice Drastík Libor 6:04,093
15. 24 Darkovice Hanel Marek 6:06,912
16. 33 Hoštice-Heroltice Boček Pavel 6:07,145
17. 42 Český Těšín-Stanislavice Andráško Pavel 6:08,242
18. 11 Kobeřice Halfar Ondřej 6:16,245
19. 10 Strahovice Pospěch David 6:25,277
20. 16 HZSMSK Ostrava-Fifejdy Čáp Tomáš 6:45,340
21. 38 Kopřivnice-Lubina Plandor Michal 6:51,325
22. 29 HZSMSK Groer Walter 6:51,952
23. 43 Český Těšín-Stanislavice Gas Jakub 6:55,446
24. 19 JSDH Lubina 1 - Drnholec Šmigura Radek 6:59,545
25. 14 Ostrava-Zábřeh Kupka Šimon 7:15,145
26. 34 Ostrava-Muglinov Žlebek Josef 7:25,128
27. 37 Ryžoviště Janáč Patrik 8:15,361
28. 26 Kopřivnice Petrželka Lukáš 9:22,389
29. 22 Chuchelná Pavlíček Pavel 9:55,189
30. 23 JSDH Mokrá - Horákov Neveselý Miroslav 10:35,881
31. 40 JSDH Velká Polom Hrbáč Jiří N
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 30 Darkovice Hanel Miroslav 5:18,175
2. 12 HZSMSK Ostrava-Jih Hejneš Leopold 5:27,816
3. 15 Hlučín-Bobrovníky Balada Miroslav 5:52,482
4. 46 Hlučín-Bobrovníky Goldenstein Tomáš 5:55,764
5. 9 Vigantice Pokorný Dušan 5:58,851
6. 13 Ski Areál Vaňkův kopec Kafis Marty 8:35,158
7. 44 Hlučín-Bobrovníky Černík René 8:45,349
8. 27 Bohuslavice Ryš Adam 8:56,913
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 6 Krmelín Stolařová Nikola 6:10,194
2. 4 Jarcová Kalná Vladislava 6:12,258
3. 1 Metylovice Izvorská Denisa 6:29,113
4. 2 Vigantice Petřeková Hana 7:14,432
5. 3 Horní Lhota To Kateřina 7:59,569
6. 7 Hlučín-Bobrovníky Šofrová Lucie 9:52,980
7. 5 Český Těšín-Stanislavice Formanová Kristýna 12:22,257