Výsledky Ostrava-Vítkovice - 2. 9. 2017
TFA Ostravská věž 2017

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 57 HZS JHM Petr Moleš 6:14,5 1:22,6 + 1:58,6 + 1:07,7 + 1:45,7
2. 33 HZS PAK Pavel Kouřík 6:19,6 1:20,9 + 2:10,4 + 1:06,6 + 1:41,7
3. 21 HZS ZLK Jan Haderka 6:46,6 1:30,4 + 2:24,5 + 1:10,2 + 1:41,5
4. 10 HZS JHM Vít Malenovský 6:48,8 1:32,7 + 2:22,8 + 1:11,6 + 1:41,8
5. 16 HZS PAK Petr Plaček 6:58,7 1:42,3 + 2:19,2 + 1:13,0 + 1:44,3
6. 55 Bohuslavice David Pašek 7:06,0 1:37,7 + 2:30,4 + 1:15,3 + 1:42,6
7. 19 HZS ZLK Martin Januš 7:12,3 1:42,2 + 2:28,7 + 1:13,0 + 1:48,3
8. 56 HZS MSK Petr Tešnar 7:20,1 1:42,1 + 2:34,3 + 1:16,7 + 1:47,1
9. 29 HZS MSK Jaroslav Hanzel 7:27,8 1:40,0 + 2:37,2 + 1:17,2 + 1:53,4
10. 18 HZS JHC Ondřej Fišer 7:55,1 1:54,5 + 2:42,8 + 1:19,3 + 1:58,5
11. 46 HZS VYS Vojtěch Fila 8:08,6 1:50,5 + 2:44,9 + 1:25,9 + 2:07,3
12. 11 HZS PAK Michal Pelikovský 8:14,0 1:48,9 + 2:46,8 + 1:27,3 + 2:11,0
13. 3 HZS PAK Ondřej Pavlík 8:14,7 1:36,4 + 2:59,9 + 1:26,5 + 2:11,9
14. 15 HZS MSK Petr Boček 8:35,3 1:56,1 + 3:03,8 + 1:21,4 + 2:14,0
15. 14 HZS OLK Luboš Ptáček 8:40,1 2:14,7 + 2:46,2 + 1:27,4 + 2:11,9
16. 13 HZS KVK Jan Petr 8:45,0 1:50,9 + 2:48,4 + 1:29,8 + 2:35,8
17. 34 HZS ULK Vojtěch Dvořák 9:20,1 1:55,1 + 3:08,1 + 1:39,6 + 2:37,3
18. 17 Darkovice Jan Koterec 9:23,4 1:58,5 + 3:38,4 + 1:32,7 + 2:13,8
19. 42 Darkovice Václav Koterec 9:45,7 1:55,2 + 3:45,0 + 1:34,6 + 2:30,9
20. 36 Provodov Ondřej Plášek 10:05,9 2:28,9 + 3:14,1 + 1:47,1 + 2:35,8
21. 51 Salaš Michal Janováč 10:09,1 2:12,8 + 3:59,4 + 1:36,5 + 2:20,4
22. 12 Darkovice Marek Hanel 10:09,4 2:14,1 + 3:38,6 + 1:43,1 + 2:33,6
23. 49 Brušperk Jakub Millo 10:27,5 2:31,8 + 3:39,7 + 1:38,7 + 2:37,3
24. 39 Strahovice David Pospěch 10:31,4 2:10,3 + 4:00,9 + 1:42,4 + 2:37,9
25. 35 Brandov Lukáš Mooz 10:51,4 2:39,2 + 3:41,1 + 1:47,1 + 2:43,9
26. 45 HZS PAK Štefan Velič 11:13,1 2:07,4 + 4:28,5 + 1:42,6 + 2:54,6
27. 50 HZS ULK Jan Skála 13:28,9 2:40,2 + 4:59,0 + 2:12,9 + 3:36,8
28. 20 Slovensko Jozef Zsigó D 2:11,3 + D + 2:02,1 + 3:34,0
28. 9 Slovensko Tomáš Gábor D 2:25,1 + D + D + D
28. 40 Kopřivnice-Lubina-Drnholec Radek Šmigura D D + D + D + D
28. 30 HZS MSK Walter Groer D 2:12,6 + D + 1:54,6 + 2:29,4
28. 41 Ostrava-Heřmanice Michal Morav D 2:22,3 + D + 1:37,9 + 2:26,5
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 22 HZS MSK Roman Viej 6:38,6 1:35,4 + 2:14,0 + 1:10,6 + 1:38,6
2. 27 HZS OLK Martin Plšek 6:47,1 1:33,3 + 2:29,3 + 1:06,2 + 1:38,2
3. 31 HZS HKK Tomáš Višňar 6:49,3 1:34,6 + 2:13,3 + 1:09,6 + 1:51,7
4. 44 HZS VYS Petr Svatek 6:49,9 1:36,2 + 2:24,5 + 1:10,4 + 1:38,8
5. 32 HZS OLK Jan Šindelka 7:11,8 1:38,8 + 2:17,9 + 1:20,1 + 1:55,1
6. 26 HZS PAK Marek Víšek 7:25,2 1:57,1 + 2:21,1 + 1:17,3 + 1:49,6
7. 8 HZS JHC Petr Benda 7:30,2 1:36,6 + 2:45,0 + 1:19,0 + 1:49,5
8. 7 HZS JHM Stanislav Kalvoda 7:50,5 1:30,3 + 2:49,4 + 1:22,7 + 2:08,2
9. 43 HZS ZLK Aleš Batlík 8:08,6 1:57,0 + 2:49,3 + 1:19,8 + 2:02,6
10. 47 HZS ZLK Martin Hruška 8:16,2 1:51,4 + 2:54,1 + 1:19,8 + 2:10,9
11. 48 Sloupnice-Horní Sloupnice Zdeněk Šejbl 8:16,9 1:50,7 + 2:49,5 + 1:30,7 + 2:06,0
12. 37 Darkovice Miroslav Hanel 8:19,6 1:50,5 + 2:47,2 + 1:22,6 + 2:19,4
13. 38 HZS MSK Jiří Štěpník 8:43,4 1:51,7 + 2:48,9 + 1:29,8 + 2:33,1
14. 1 HZS PHA Radek Jakeš 8:46,6 2:04,2 + 3:06,9 + 1:26,6 + 2:08,9
15. 53 Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 8:54,7 2:09,2 + 3:02,5 + 1:29,9 + 2:13,2
16. 52 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 9:49,7 2:44,8 + 3:14,7 + 1:33,0 + 2:17,2
17. 2 HZS ZLK Petr Sladký 11:07,7 2:08,9 + 3:29,2 + 2:16,2 + 3:13,4
18. 25 HZS OLK Michal Přecechtěl D 1:41,7 + D + 1:17,7 + 1:49,0
18. 28 Vigantice Dušan Pokorný D D + D + D + D
Muži - nad 45 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 5 Česká Třebová Daniel Kouřil 8:01,0 1:56,7 + 2:45,0 + 1:25,0 + 1:54,3
2. 24 HZS ZLK Josef Frýdl 10:04,9 2:21,9 + 3:29,0 + 1:40,8 + 2:33,2
3. 23 Bratislava Peter Farkaš 10:19,3 2:38,3 + 3:34,0 + 1:34,6 + 2:32,4
4. 54 Bohuslavice Adam Ryš 12:28,7 2:54,3 + 4:47,0 + 1:52,8 + 2:54,6
5. 6 HZS JHC Petr Pecka D 2:04,1 + D + 1:46,8 + 2:27,4
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. Rokytnice nad Rokytnou Blanka Krčálová 7:29,3 1:52,6 + 1:32,7 + 1:36,9 + 2:27,1
2. Bohuslavice Nikola Steffek 9:00,8 2:08,1 + 1:36,2 + 1:44,4 + 3:32,1
3. Krmelín Nikola Stolařová 9:17,6 2:18,0 + 1:33,5 + 1:48,5 + 3:37,6