Výsledky Jarcová - 26. 12. 2017
Štěpánský železný hasič 2017

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 5 Salaš Michal Janováč 3:11,40
2. 6 TFA team Slovakia Patrik Císar 3:12,30
3. 4 Olešnice Martin Novotný 3:19,79
4. 11 Javorník Martin Vávra 3:33,86
5. 3 Slavičín Jan Petrík 3:49,85
6. 8 Kopřivnice-Lubina 1 - Drnholec Radek Šmigura 3:53,37
7. 9 Mikšová Ďurika Jan 4:02,38
8. 7 Petřvald Ondřej Fabián 4:06,94
9. 10 Třebosice Lukáš Diviš 4:16,68
10. 2 Držovice Filip Krajčír 4:52,23
11. 1 JSDH Mokrá-Horákov Miroslav Neveselý 5:16,68
12. 12 Salaš Igor Procházka 5:20,06
Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 4 Rohatec Michal Skřivánek 2:39,69
2. 18 Vranová Lhota Marek Zecha 2:41,63
3. 19 Ostrata Petr Kašpárek 2:50,48
4. 26 Olešnice Marin Novotný 2:58,53
5. 5 Osek nad Bečvou Martin Popp 3:02,05
6. 13 Olešnice Jan Soukal 3:06,71
7. 7 Osek nad Bečvou Jan Libiger 3:08,54
8. 32 TFA team Slovakia Patrik Císar 3:09,25
9. 31 Kobeřice Tomáš Svoboda 3:11,70
10. 9 Uničov-Střelice Tomáš Pytolaj 3:15,83
11. 29 Skorošice Zdeněk Kubica 3:18,34
12. 27 Lípa Michal Kořének 3:20,30
13. 11 Újezd Lukáš Mrňka 3:21,05
14. 28 Kobeřice Libor Drastík 3:21,67
15. 10 Oznice Radovan Jež 3:22,69
16. 15 Darkovice Marek Hanel 3:24,17
17. 8 DHZ Lúky Peter Martinko 3:24,46
18. 16 Želešice Jiří Minář 3:28,33
19. 6 Osek nad Bečvou Tomáš Melč 3:29,74
20. 25 Kobeřice Ondře' Halfar 3:32,29
21. 2 Velké Karlovice Karel Táborský 3:38,42
22. 3 Karolinka-Sklárny Petr Koňařík 3:56,01
23. 24 Lípa Václav Šimek 3:57,55
24. 12 Chornice Adam Popelka 4:00,65
25. 21 Rokytnice František Trochta 4:02,60
26. 17 Chornice Pavel Jachan 4:09,26
27. 22 Kopřivnice-Lubina 1 - Drnholec Michal Plandor 4:14,34
28. 23 Kopřivnice Lukáš Petrželka 4:17,37
29. 20 Březová u Uherského Brodu Lukáš Jurásek 4:18,23
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 8 Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:47,52
2. 4 Darkovice Miroslav Hanel 2:56,08
3. 1 Vigantice Dušan Pokorný 3:02,46
4. 3 Újezd Petr Mrňka 3:08,09
5. 7 Menhartice Jiří Václavek 3:08,49
6. 5 Rokytnice Alois Trochta 3:35,64
7. 2 Pačlavice-Pornice Petr Jaroš 3:52,88
8. 6 Javorník Milan Vávra 4:22,41
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 4 Veselá Lucie Bůbelová 2:49,70
2. 1 Jarcová Vladislava Kalná 2:50,65
3. 5 Zahnašovice Daniela Podolová 3:21,74
4. 3 Velké Karlovice-Tísňavy Eva Vojvodíková 3:21,85
5. 2 Jarcová Tereza Lipová 3:35,46
6. 8 Chotěnov Tereza Tmejová 3:39,39
7. 6 Lidečko Míchaela Juráňová 3:43,43
8. 10 Holice Pavlína Rybínová 3:44,99
9. 7 Uničov-Střelice Anna Švábeníková 4:02,06
10. 9 Újezd Denisa Vrubelová 4:11,93
11. 11 Mikšová Zuzana Madigárová 4:12,82
12. 12 Kotešová Daniela Sršníková 4:28,76
Ženy - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 3 Lidečko Ludmila Mikulínová 3:19,37
2. 4 Hostětín Michaela Manová 3:39,06
3. 1 Lidečko Marie Nedorostová 4:01,40
4. 2 Újezd Zdeňka Mrňková 4:20,54