Výsledky Metylovice - 7. 4. 2018
TFA Metylovice 2018

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 6 HZS MSK Ostrava - Jih Petr Tešnar 2:10,87
2. 53 HZS MSK Karviná Jaroslav Hanzel 2:11,60
3. 98 Bohuslavice David Pašek 2:13,56
4. 24 Paskov-Oprechtice Martin Nováček 2:17,81
5. 108 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Miroslav Mikuš 2:18,16
6. 12 Litenčice Dominik Příhoda 2:20,94
7. 19 Lubina-Větřkovice Radek Váňa 2:21,98
8. 61 Staré Hamry Lukáš Blažek 2:24,81
9. 100 Olešnice Jaroslav Škorpík 2:25,07
10. 91 Ostrava-Stará Bělá Petr Pačes 2:28,87
11. 8 Příbor Jan Sláma 2:30,31
12. 102 Darkovice Václav Koterec 2:30,57
13. 56 Staré Hamry Pavel Blažek 2:31,96
14. 34 Litenčice Milan Kochaníček 2:32,03
15. 104 Olešnice Jan Soukal 2:33,18
16. 23 Brušperk Martin Židek 2:33,53
17. 96 Darkovice Jan Koterec 2:33,99
18. 92 Újezd Lukáš Mrňka 2:35,39
19. 94 Doubravice nad Svitavou Rostislav Hajný 2:35,56
20. 51 Staré Hamry Michal Blažek 2:36,30
21. 52 Ostrava-Proskovice Martin Syslo 2:36,64
22. 72 HZSP Třinecké železárny Petr Bonacina 2:38,07
23. 18 Brušperk Jakub Millo 2:40,34
24. 21 Příbor Michal Kabát 2:40,50
25. 37 Kobeřice Libor Drastík 2:41,37
26. 115 HZS MSK Ostrava - Jih Petr Velička 2:42,88
27. 93 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Dominik Lupík 2:43,82
28. 66 Lúky Peter Martinko 2:46,64
29. 116 Darkovice Marek Hanel 2:48,17
30. 36 Malenovice Daniel Ramík 2:48,99
31. 5 Trnávka Přemysl Pařenica 2:51,52
32. 74 Darkovice Adam Lukáš 2:51,62
33. 45 Kobeřice Tomáš Svoboda 2:52,27
34. 31 Malenovice Patrik Fiedor 2:53,38
35. 109 Ostrava-Proskovice Jan Tichý 2:54,26
36. 48 Horní Tošanovice Tomáš Světlík 2:55,43
37. 118 Ostrava-Bartovice Dušan Čajka 2:58,63
38. 15 Metylovice Jiří Lanča 2:59,15
39. 70 ZŠ a MŠ Metylovice Adam Mráček 2:59,56
40. 7 Metylovice Jan Šigut 2:59,98
41. 22 Příbor Daniel Chromečka 3:00,83
42. 47 Frýdek-Místek-Frýdek Josef Krpec 3:03,33
43. 107 Turzovka Viktor Slovák 3:05,61
44. 78 Ostrava-Muglinov Josef Žlebek 3:07,53
45. 117 Bystré Petr Nohel 3:09,65
46. 79 Jarcová Radek Březovják 3:11,04
47. 50 Český Těšín-Horní Žukov Jakub Židek 3:15,64
48. 44 Slavičín Jan Petrík 3:17,11
49. 95 Ostrava-Stará Bělá Dalibor Cihelka 3:18,43
50. 84 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Pavel Šablatura 3:18,89
51. 62 HZSP Třinecké železárny Martin Pyszko 3:19,17
52. 63 Ostrava-Svinov Jiří Papežík 3:20,07
53. 29 Zábřeh Šimon Kupka 3:21,27
54. 32 Provodov Ondřej Plášek 3:22,58
55. 33 Příbor Jiří Pitel 3:22,64
56. 54 Petřvald Michal Svoboda 3:27,23
57. 71 Horní Suchá Jan Lariš 3:27,86
58. 11 Chlebičov Jiří Bena 3:31,05
59. 41 Malenovice Machal Kaňák 3:32,23
60. 65 Ostrava-Proskovice David Staněk 3:32,70
61. 68 Ostrava-Svinov Matěj Strakoš 3:36,52
62. 10 Trnávka Martin Šimečka 3:39,15
63. 59 Kopřivnice Lukáš Petrželka 3:40,69
64. 106 Kobeřice Petr Mašík 3:45,97
65. 60 JSDH Chuchelná Pavel Pavlíček 3:46,58
66. 14 Metylovice Petr Opěla 3:53,39
67. 69 Ostrava-Proskovice Michal Šurab 3:59,26
68. 27 Mokrá-Horákov-Mokrá Miroslav Neveselý 4:15,89
69. 4 Chlebičov Radomír Volný 5:32,20
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 88 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Roman Viej 2:01,18
2. 90 Darkovice Miroslav Hanel 2:20,54
3. 67 Fulnek-Jestřabí Josef Černíček 2:23,27
4. 49 Metylovice Jan Herot 2:24,52
5. 77 Bystré Jiří Foldyna 2:25,23
6. 85 Sebranice Radek Tesař 2:26,94
7. 1 Metylovice Rudolf Mališ 2:31,57
8. 86 Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 2:35,63
9. 113 Ostrava-Stará Bělá Leopold Hejneš 2:39,28
10. 64 Vigantice Dušan Pokorný 2:40,52
11. 76 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 2:45,92
12. 2 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Radomír Viej 2:50,73
13. 35 Metylovice Radim Tomášek 2:53,04
14. 97 Újezd Petr Mrňka 2:53,76
15. 20 Kopřivnice-Vlčovice Jaroslav Mužný 2:59,09
16. 39 Provodov Alois Mališka 3:05,49
17. 3 Petřvald Ondřej Fabián 3:12,79
18. 57 Frýdek-Místek-Frýdek Radek Pokluda 3:17,27
19. 40 Pačlavice-Pornice Petr Jaroš 3:32,58
20. 81 Hlučín-Bobrovníky René Černík 3:39,36
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 30 Metylovice Adéla Štandlová 2:10,06
2. 110 Veselá Lucie Bůbelová 2:11,45
3. 28 Krmelín Nikola Stolařová 2:17,37
4. 101 Ostrava-Stará Bělá Marie Zezulková 2:19,59
5. 58 Skalice Andrea Škultetyová 2:20,65
6. 42 Staré Město Nikola Škultetyová 2:21,91
7. 16 Příbor Lenka Kabátová 2:26,18
8. 26 Bolatice Marie Chmelařová 2:32,22
9. 25 Metylovice Jana Kolibová 2:32,55
10. 13 Metylovice Denisa Izvorská 2:32,92
11. 83 Jarcová Tereza Lípová 2:42,95
12. 87 Bystré Hana Kaňoková 2:48,20
13. 73 Ostrava-Svinov Markéta Strakošová 2:57,72
14. 38 Brušperk Magdaléna Vyplelová 3:03,04
15. 114 Kobeřice Eliška Malchárková 3:05,97
16. 43 Mikšová Zuzana Madigárová 3:16,91
17. 17 Trnávka Eva Polášková 3:33,89
18. 99 Frýdlant nad Ostravicí-Lubno Barbora Mikušová N
Ženy - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 89 Sebranice Hana Skoupá 2:25,29
2. 75 Štítná nad Vláří-Popov-Štítná nad Vláří Michaela Manová 2:36,59
3. 82 Bystré Pavla Pospíšilová 2:38,36
4. 105 Újezd Zdeňka Mrňková 3:13,28
5. 9 Metylovice Renata Matulová 3:29,04