Výsledky Ostrava-Vítkovice - 4. 9. 2018
TFA Ostravská věž 2018

IV.kolo Český pohár v TFA (ČP) 2018

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 58 HZS PAK Petr Plaček 6:36,3 1:22,22 + 2:01,28 + 1:15,13 + 1:57,64
2. 78 HZS ZLK Jan Haderka 6:39,8 1:15,05 + 2:16,82 + 1:10,22 + 1:57,75
3. 47 HZS PAK Pavel Kouřík 6:41,4 1:13,25 + 2:00,55 + 1:13,99 + 2:13,57
4. 66 HZS JHM Vít Malenovský 6:46,0 1:21,02 + 2:07,45 + 1:10,93 + 2:06,62
5. 39 JSDH Velké Zboží Vojtěch Kurka 6:55,8 1:25,84 + 2:13,81 + 1:14,16 + 2:02,01
6. 68 HZS ZLK Martin Januš 7:02,1 1:27,98 + 2:22,57 + 1:12,61 + 1:58,93
7. 40 HZS MSK Jaroslav Hanzel 7:02,3 1:21,33 + 2:12,40 + 1:14,06 + 2:14,52
8. 48 HZS JHC Michal Brousil 7:07,6 1:15,11 + 1:59,76 + 1:20,45 + 2:32,31
9. 65 HZS JHM Petr Moleš 7:10,0 1:12,97 + 2:11,10 + 1:07,99 + 2:37,98
10. 72 Wyszków Jakub Kutera 7:14,4 1:43,01 + 2:16,73 + 1:16,09 + 1:58,60
11. 19 JSDH Babice Jiří Tkaný 7:23,4 1:34,82 + 2:08,41 + 1:20,98 + 2:19,22
12. 46 Łódź Tobiasz Kudra 7:42,2 1:40,34 + 2:18,38 + 1:21,06 + 2:22,44
13. 52 HZS PAK Michal Pelikovský 8:02,1 1:35,83 + 2:30,55 + 1:23,16 + 2:32,51
14. 26 JSDH Rohatec Michal Skřivánek 8:04,2 1:27,34 + 2:31,45 + 1:30,13 + 2:35,31
15. 45 JSDH Darkovice Jan Koterec 8:13,0 1:33,76 + 2:52,05 + 1:21,31 + 2:25,88
16. 36 HZS VYS Vojtěch Fila 8:18,3 1:42,67 + 2:29,64 + 1:28,41 + 2:37,58
17. 4 HZS OLK Pavel Popelka 8:24,7 1:42,84 + 2:54,91 + 1:27,91 + 2:18,99
18. 56 Wyszków Pavel Kokot 8:32,0 1:33,41 + 2:49,30 + 1:36,71 + 2:32,53
19. 31 JSDH Bobrovníky Tomáš Goldenstein 8:32,2 1:37,79 + 2:49,59 + 1:31,24 + 2:33,58
20. 6 HZS OLK Luboš Ptáček 8:33,7 1:58,63 + 2:41,07 + 1:23,37 + 2:30,59
21. 73 JSDH Darkovice Václav Koterec 8:38,4 1:31,02 + 2:58,45 + 1:29,65 + 2:39,25
22. 75 JSDH Staré Hamry Lukáš Blažek 8:54,1 1:33,25 + 3:22,87 + 1:24,92 + 2:33,02
23. 20 Częstochowa (PL) Piotr Wziatek 9:09,3 1:54,41 + 2:30,83 + 1:35,49 + 3:08,60
24. 64 HZS PAK Daniel Knápek 9:13,2 1:48,30 + 2:47,29 + 1:47,65 + 2:49,97
25. 50 HZS KVK Jan Petr 9:40,9 1:53,53 + 2:33,02 + 1:41,09 + 3:33,29
26. 62 HZS PLK Karel Hlaváček 9:43,6 1:54,07 + 2:57,25 + 1:45,50 + 3:06,82
27. 25 JSDH Drahanovice-Ludéřov Lukáš Navrátil 9:53,1 1:46,21 + 3:00,41 + 1:38,65 + 3:27,81
28. 63 HZS KVK Josef Zikmund 9:54,0 1:50,21 + 3:20,01 + 2:01,99 + 2:41,83
29. 9 JSDH Praha Michal Fabián 10:19,8 1:40,56 + 3:36,16 + 1:49,87 + 3:13,16
30. 41 JSDH Brandov Lukáš Mooz 10:22,2 2:03,06 + 3:20,61 + 1:53,28 + 3:05,20
31. 43 Kr HaZZ Žilina Miloš Mačas 10:37,5 1:54,79 + 3:31,01 + 1:50,09 + 3:21,64
32. 55 JSDH Újezd Lukáš Mrňka 10:43,4 1:47,54 + 3:39,61 + 1:43,07 + 3:33,16
33. 42 HZS KVK Marek Lukáč 10:55,2 1:53,28 + 3:39,44 + 2:01,83 + 3:20,62
34. 35 HZS JHC Pavel Urbánek 11:35,5 1:54,85 + 3:22,14 + 2:10,35 + 4:08,13
35. 44 HZS KVK Jakub Suchomel 11:49,1 2:10,70 + 4:01,18 + 2:06,99 + 3:30,25
36. 32 JSDH Staré Hamry Martin Blažek 12:11,2 2:01,10 + 4:07,34 + 2:40,32 + 3:22,47
37. 12 HZS OLK Vojtěch Žák 12:16,7 2:12,18 + 4:47,45 + 1:52,66 + 3:24,38
38. 37 HZS HKK Lukáš Syrovátka 12:36,9 1:35,97 + 3:26,75 + 2:32,04 + 5:02,12
39. 30 JSDH Bohuslavice Adam Ryš 12:51,9 2:52,83 + 4:05,72 + 1:52,21 + 4:01,13
40. 3 JSDH Petřvald Ondřej Fabián 13:03,9 2:17,53 + 4:25,88 + 2:13,18 + 4:07,26
41. 28 HZS SŽDC Česká Třebová Milan Hejč N
41. 33 JSDH Bobrovníky René Černík N
41. 23 JSDH Kamenice nad Lipou Michal Štvrtecký N
41. 74 HZS MSK Jakub Baca N
41. 11 HZS PAK Štefan Velič N
41. 24 JSDH Strahovice David Pospěch N
41. 76 HZSp Třinecké železárny Martin Pyszko N
41. 51 JSDH Vigantice Dušan Pokorný N
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 60 HZS JHC David Kubiš 6:25,7 1:20,09 + 2:04,15 + 1:11,47 + 1:50,01
2. 77 HZS MSK Roman Viej 6:37,4 1:14,99 + 2:08,97 + 1:11,88 + 2:01,56
3. 27 HZS VYS Petr Svátek 6:41,0 1:22,85 + 2:12,01 + 1:13,99 + 1:52,13
4. 5 HZS OLK Michal Přecechtěl 6:44,6 1:28,60 + 2:10,97 + 1:11,63 + 1:53,43
5. 29 HZS OLK Martin Plšek 6:49,8 1:24,91 + 2:22,97 + 1:07,49 + 1:54,39
6. 13 HZS HKK Tomáš Višnar 7:04,6 1:17,26 + 2:13,00 + 1:14,62 + 2:19,70
7. 59 HZS OLK Jan Šindelka 7:05,2 1:23,79 + 2:11,17 + 1:08,71 + 2:21,52
8. 71 HZS PAK Marek Víšek 7:09,6 1:24,28 + 2:16,73 + 1:18,07 + 2:10,48
9. 70 HZS PAK Ondřej Pavlík 8:01,1 1:35,74 + 2:32,04 + 1:26,53 + 2:26,74
10. 14 HZS JHM Stanislav Kalvoda 8:20,2 1:26,10 + 2:40,84 + 1:25,27 + 2:47,96
11. 15 HZS MSK Jiří Špetík 8:48,7 1:39,67 + 2:38,14 + 1:35,56 + 2:55,31
12. 49 HZS ZLK Martin Hruška 8:53,6 1:31,85 + 2:59,81 + 1:24,83 + 2:57,15
13. 38 HZS ZLK Petr Sladký 10:27,4 2:12,05 + 3:15,02 + 1:52,01 + 3:08,35
14. 16 HZS JHM Miroslav Michlovský 10:28,5 1:52,35 + 3:39,71 + 1:44,91 + 3:11,57
15. 54 HZS PLK Pavel Hauer 11:04,1 1:55,72 + 4:09,27 + 2:04,40 + 2:54,71
Muži - nad 45 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 1 HZS SŽDC Česká Třebová Daniel Kouřil 7:32,8 1:35,04 + 2:28,47 + 1:22,23 + 2:07,01
2. 21 HZS MSK Miroslav Balada 9:11,7 2:06,97 + 3:04,17 + 1:28,27 + 2:32,33
3. 2 HZS PHA Radek Jakeš 9:21,3 1:58,35 + 3:15,14 + 1:31,86 + 2:35,93
4. 22 HZS JHC Petr Pecka 9:31,5 2:01,06 + 3:18,77 + 1:32,31 + 2:39,39
5. 18 HZS ZLK Josef Frýdl 9:40,3 2:07,28 + 2:40,90 + 1:47,03 + 3:05,11
6. 57 Bratislava Peter Farkaš 10:19,3 1:59,02 + 3:26,91 + 1:43,28 + 3:10,07
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 80 Ostrava-Hrabová Denisa Vápeníková 9:20,8 1:48,02 + 1:50,96 + 1:46,76 + 3:55,10

Celková tabulka ligy

Muži
Družstvo Body
Žádné výsledky
Muži - nad 35 let
Družstvo Body
Žádné výsledky