Výsledky Olomouc - 3. 5. 2018
TFA Olomouc 2018

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 65 HZS Jihočeského kraje Michal Brousil 5:19,32 1:06,44+1:21,96+1:00,60+1:50,32
2. 67 HZS Jihomoravského kraje - PS Líšeň Vít Malenovský 5:20,02 1:10,00+1:19,98+0:59,14+1:50,90
3. 52 HZS Plzeňského kraje - ÚO Domažlice Pavel Kouřík 5:21,60 1:09,78+1:25,69+0:58,46+1:47,67
4. 34 HZS Pardubického kraje - PS Pardubice Petr Plaček 5:23,11 1:12,46+1:26,79+1:01,25+1:42,61
5. 3 HZS Zlínského kraje Jan Haderka 5:28,06 1:09,63+1:24,73+1:01,02+1:52,68
6. 93 HZS Jihomoravského kraje - PS Vyškov Petr Moleš 5:31,69 1:09,96+1:22,62+0:55,37+2:03,74
7. 82 HZS Zlínského kraje - PS Vsetín Martin Januš 5:40,42 1:14,98+1:31,78+1:02,09+1:51,57
8. 68 Babice Jiří Tkaný 5:50,02 1:18,64+1:29,63+1:07,29+1:54,46
9. 46 HZS Moravskoslezského kraje - PS Karviná Jaroslav Hanzel 5:50,62 1:07,49+1:34,57+0:57,10+2:11,46
10. 77 Rohatec Michal Skřivánek 6:00,15 1:13,75+1:33,74+1:05,19+2:07,47
11. 91 Velké Zboží Vojtěch Kurka 6:06,32 1:28,33+1:28,09+1:08,21+2:01,69
12. 55 KP PSP Nysa Piotr Roezner 6:07,00 1:20,34+1:32,50+1:07,25+2:06,91
13. 14 HZS Moravskoslezského kraje - PS Ostrava- JIH Petr Tešnar 6:10,35 1:20,72+1:35,78+1:07,52+2:06,33
14. 56 HZS Plzeňského kraje - ÚO Domažlice Jiří Hnyk 6:15,71 1:22,20+1:30,65+1:11,73+2:11,13
15. 26 HZS Pardubického kraje - PS Pardubice Vojtěch Mikulecký 6:16,13 1:24,21+1:34,07+1:10,29+2:07,56
16. 57 HZS Kralovehradeckého kraje Ondřej Rosenkranz 6:17,79 1:21,18+1:37,79+1:08,19+2:10,63
17. 13 HZS Olomouckého kraje Pavel Popelka 6:18,23 1:25,23+1:36,11+1:12,66+2:04,23
18. 15 HZS Kralovehradeckého kraje Pavel Pfeifer 6:20,21 1:43,33+1:33,38+1:03,82+1:59,68
19. 28 HZS Jihočeského kraje Ondřej Fišer 6:26,54 1:19,32+1:39,80+1:10,20+2:17,22
20. 9 HZS Olomouckého kraje Luboš Ptáček 6:26,98 1:21,77+1:36,44+1:10,91+2:17,86
21. 23 Nová Ves Pavel Dvořák 6:29,23 1:21,35+1:37,02+1:07,46+2:23,40
22. 90 HZS Moravskoslezského kraje - PS Karviná Petr Pažický 6:32,36 1:21,39+1:39,15+1:07,51+2:24,31
23. 8 HZS Libereckého kraje Jan Pipiš 6:34,53 1:20,86+1:39,12+1:09,18+2:25,37
24. 72 HZS Pardubického kraje - ÚO Ústí nad Orlicí Michal Pelikovský 6:37,18 1:18,16+1:29,25+1:20,57+2:29,20
25. 32 Bohuslavice David Pašek 6:39,18 1:12,95+1:45,64+1:11,70+2:28,89
26. 74 HZS Moravskoslezského kraje Petr Boček 6:45,62 1:21,90+1:50,59+1:15,48+2:17,65
27. 96 HZS Zlínského kraje Roman Tvrdoň 6:50,97 1:28,03+1:39,83+1:10,50+2:32,61
28. 27 HZS Kralovehradeckého kraje Lukáš Krejcar 6:51,41 1:19,12+1:42,52+1:14,42+2:35,35
29. 50 HZS Pardubického kraje - PS Pardubice Daniel Knápek 6:54,79 1:27,18+1:43,26+1:08,31+2:36,04
30. 75 Tlumačov Jakub Kulhánek 6:55,70 1:23,57+1:46,29+1:18,40+2:27,44
31. 73 HZS Plzeňského kraje - ÚO Plzeň Karel Hlaváček 7:08,02 1:40,60+1:50,74+1:17,99+2:18,69
32. 49 Olešnice Jaroslav Škorpík 7:08,15 1:16,52+1:51,74+1:09,54+2:50,35
33. 66 HZS Karlovarského kraje Jan Petr 7:08,27 1:18,12+1:42,19+0:55,86+3:12,10
34. 40 Břevenec Václav Nesporý 7:08,47 1:17,36+1:54,80+1:13,81+2:42,50
35. 36 Salaš Michal Janováč 7:14,29 1:18,43+1:54,74+1:24,80+2:36,32
36. 7 HZS Moravskoslezského kraje - PS Ostrava- JIH Petr Velička 7:14,68 1:36,38+1:41,75+1:27,81+2:28,74
37. 44 Darkovice Václav Koterec 7:18,24 1:17,86+1:59,69+1:16,51+2:44,18
38. 69 HZS Kralovehradeckého kraje Josef Zikmund 7:21,91 1:35,70+1:55,71+1:12,72+2:37,78
39. 71 HZS Ústeckého kraje Vojtěch Dvořák 7:22,11 1:25,39+1:45,20+1:10,50+3:01,02
40. 22 Ludéřov Lukáš Navrátil 7:28,21 1:28,25+1:52,98+1:17,72+2:49,26
41. 37 KP PSP Nysa Mateusz Zieleziecki 7:30,46 1:26,02+1:48,57+1:18,05+2:57,82
42. 88 HZS Kralovehradeckého kraje Lukáš Syrovátka 7:31,89 1:30,33+1:43,94+1:07,80+3:09,82
43. 24 HZS hlavního města Prahy Miloslav Brouček 7:33,92 1:24,59+1:48,86+1:14,77+3:05,70
44. 10 HZS Pardubického kraje - ÚO Svitavy Martin Štábl 7:35,59 1:46,89+2:09,78+1:09,89+2:29,03
45. 61 Újezd Lukáš Mrňka 7:36,76 1:31,16+1:50,31+1:16,34+2:58,95
46. 76 HZS hlavního města Prahy Jiří Veselý 7:44,19 1:44,10+2:05,09+1:22,44+2:32,56
47. 17 HZS Ústeckého kraje Luděk Konvičný 7:48,69 1:40,85+1:49,15+1:15,52+3:03,17
48. 83 HZS Kralovehradeckého kraje Marek Lukáč 7:50,33 1:38,42+1:58,81+1:15,95+2:57,15
49. 84 KP PSP Nysa Paweł Wierzbicki 7:58,34 1:38,59+2:02,29+1:18,56+2:58,90
50. 92 HZS Pardubického kraje - ÚO Ústí nad Orlicí Štefan Velič 8:04,19 1:27,98+2:07,28+1:17,75+3:11,18
51. 86 Svitavy Kamil Josepčuk 8:14,46 1:39,80+2:07,56+1:09,87+3:17,23
52. 31 HZS Plzeňského kraje - ÚO Domažlice Přemysl Lamač 8:25,68 1:40,40+2:01,77+1:14,93+3:28,58
53. 6 HZS Karlovarského kraje Jakub Suchomel 8:32,03 1:47,93+2:10,56+1:22,13+3:11,41
54. 51 Olešnice Lukáš Hampl 8:37,16 1:27,86+1:59,90+1:09,25+4:00,15
55. 38 HZS Ústeckého kraje - PS Most Ondřej Tesař 8:45,95 1:18,79+1:54,44+1:27,19+4:05,53
56. 89 HZS Karlovarského kraje - PS Cheb Jan Skála 8:46,22 1:54,93+1:56,42+1:13,25+3:41,62
57. 33 Lubina 1 - Drnholec Radek Šmigura 9:00,26 1:47,57+2:08,07+1:25,43+3:39,19
58. 5 Bělkovice-Lešťany Zdeněk Černoušek 9:01,27 1:29,21+2:14,21+1:26,82+3:51,03
59. 12 Olešnice Lukáš Heinrich 10:25,64 1:43,39+2:02,27+1:46,51+4:53,47
60. 94 Bohuslavice Jiří Vitásek N DNF+DNF+DNF+DNF
60. 39 Doubravice nad Svitavou Rostislav Hajný N 1:24,44+DNF+1:47,85+4:35,42
60. 98 KP PSP Nysa Tomasz Grabowski N DNF+DNF+DNF+DNF
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 30 HZS Moravskoslezského kraje - PS Ostrava Zábřeh Roman Viej 5:24,78 1:05,82+1:22,78+1:00,08+1:56,10
2. 18 HZS Pardubického kraje - ÚO Ústí nad Orlicí Jiří Mikulecký 5:26,36 1:16,90+1:26,10+1:04,74+1:38,62
3. 4 HZS Olomouckého kraje Michal Přecechtěl 5:29,95 1:13,28+1:24,67+1:03,07+1:48,93
4. 63 HZS Olomouckého kraje Martin Plšek 5:39,80 1:12,60+1:21,89+1:10,59+1:54,72
5. 2 HZS Jihočeského kraje David Kubiš 5:40,52 1:14,56+1:26,31+1:06,79+1:52,86
6. 43 HZS Kraje Vysočina Petr Vyhnálek 5:40,58 1:18,34+1:31,06+1:02,19+1:48,99
7. 87 HZS Kraje Vysočina Petr Svatek 5:47,65 1:09,13+1:30,37+0:58,78+2:09,37
8. 35 HZS Kralovehradeckého kraje Tomáš Višnar 5:48,25 1:14,53+1:27,72+0:58,60+2:07,40
9. 85 HZS Jihočeského kraje Petr Benda 5:52,08 1:15,68+1:30,07+1:02,29+2:04,04
10. 54 Brno - Slatina Tomáš Máca 5:54,48 1:17,18+1:33,68+1:07,17+1:56,45
11. 64 HZS Pardubického kraje - PS Pardubice Marek Víšek 5:55,77 1:14,91+1:21,40+1:01,25+2:18,21
12. 81 HZS Jihomoravského kraje - PS Lidická Stanislav Kalvoda 5:55,79 1:13,40+1:30,06+1:00,38+2:11,95
13. 47 HZS Zlínského kraje Martin Hruška 6:23,19 1:16,21+1:37,29+1:00,70+2:28,99
14. 29 HZS Pardubického kraje - PS Pardubice Ondřej Pavlík 6:24,89 1:14,51+1:40,61+0:59,49+2:30,28
15. 25 HZS Zlínského kraje Aleš Baklík 6:33,93 1:22,75+1:42,00+1:05,28+2:23,90
16. 60 HZS Moravskoslezského kraje - PS Karviná Jiří Špetík 6:37,58 1:18,83+1:40,51+1:08,12+2:30,12
17. 11 HZS Plzeňského kraje - ÚO Plzeň Pavel Hauer 7:05,88 1:22,76+1:49,00+1:19,74+2:34,38
18. 79 HZS Ústeckého kraje Petr Weinhöfer 7:10,80 1:29,43+1:43,08+1:09,44+2:48,85
19. 20 Česká Kubice Antonín Rendl 7:10,96 1:10,04+1:39,00+1:18,73+3:03,19
20. 41 Nečtiny Karel Zapletal 7:17,54 1:29,03+1:53,02+1:13,38+2:42,11
21. 78 Medlov Lubomír Jedlička 7:24,61 1:40,13+1:53,87+1:13,19+2:37,42
22. 16 Sebranice Radek Tesař 7:36,10 1:23,36+1:48,82+1:25,84+2:58,08
23. 80 HZS Pardubického kraje - ÚO Svitavy Aleš Tichý 7:44,56 1:37,60+2:22,56+1:24,25+2:20,15
24. 42 HZS Pardubického kraje - ÚO Svitavy Pavel Buriánek 7:58,67 1:35,55+2:05,11+1:11,05+3:06,96
25. 62 Černovír Miloš Jelínek 8:10,75 1:35,59+1:52,83+1:17,60+3:24,73
26. 21 HZS Jihomoravského kraje - PS Líšeň Miroslav Michlovský 8:13,17 1:37,16+2:09,83+1:08,85+3:17,33
27. 70 HZS Zlínského kraje - PS Valašské Meziříčí Petr Sladký 8:14,36 1:51,59+2:07,37+1:08,94+3:06,46
28. 97 Uničov Zdeněk Hubáček 8:16,75 1:42,58+2:05,66+1:29,76+2:58,75
29. 19 Újezd Petr Mrňka 8:23,75 1:40,83+2:07,87+1:29,85+3:05,20
30. 58 HZS Pardubického kraje - ÚO Svitavy Miroslav Nečas 9:27,73 1:56,48+2:28,49+1:22,63+3:40,13
31. 95 Bohuslavice Adam Ryš N DNF+DNF+DNF+DNF
Muži - nad 45 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas Poznámka
1. 1 HZS SŽDC Česká Třebová Daniel Kouřil 5:55,46 1:19,56+1:35,29+1:06,10+1:54,51
2. 53 HZS hlavního města Prahy Radek Jakeš 6:53,77 1:28,57+1:47,57+1:05,74+2:31,89
3. 45 HZS Kralovehradeckého kraje Štěpán Karban 7:01,00 1:34,57+1:53,02+1:16,20+2:17,21
4. 48 HZS Jihočeského kraje Petr Pecka 7:27,04 1:33,71+1:52,77+1:16,61+2:43,95
5. 59 HZS Zlínského kraje Josef Frýdl 7:38,46 1:47,86+1:56,57+1:22,04+2:31,99