Výsledky Horní Lhota-Zátiší - 18. 8. 2018
Hornolhotský železný hasič 2018

Informace Výsledky

Muži - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 24 Horní Lhota Petr Tešnar 4:41,835
2. 17 Písečná Jaroslav Hanzel 5:03,764
3. 42 Staré Hamry Lukáš Blažek 5:33,873
4. 5 Příbor Jan Sláma 5:34,820
5. 33 Šilheřovice Adam Lukáš 5:36,152
6. 28 Darkovice Jan Koterec 5:37,001
7. 15 Darkovice Václav Koterec 5:45,057
8. 20 Darkovice Marek Hanel 5:52,729
9. 7 Ostrava-Stará Bělá Petr Pačes 5:55,761
10. 43 Dolní Lhota Jan Kokeš 6:04,551
11. 21 JSDH Brušperk Martin Židek 6:09,357
12. 31 DHZO Turčianske Teplice Ľuboš Talafús 6:19,600
13. 38 Staré Hamry Martin Blažek 6:20,341
14. 13 Kobeřice Tomáš Svoboda 6:27,794
15. 34 Český Těšín-Stanislavice Pavel Andráško 6:28,301
16. 11 Strahovice Pavel Boček 6:31,061
17. 27 HZS MSK Fifejdy Tomáš Čáp 6:35,227
18. 40 Staré Hamry Pavel Blažek 6:54,844
19. 32 Nová Dědina Dominik Krejčíř 6:55,516
20. 18 Lubina 1 - Drnholec Radek Šmigura 7:05,456
21. 41 Kroměříž Jaroslav Bocheza 7:38,293
22. 3 Ostrava-Muglinov Josef Žlebek 7:47,722
23. 29 Ostrava-Zábřeh Šimon Kupka 7:50,851
24. 16 Čavisov Tomáš Martiník 7:55,810
25. 23 Český Těšín-Stanislavice Jakub Gas 8:15,399
26. 39 Podolí Štěpán Svoboda 8:16,563
27. 12 Ostrava-Stará Bělá Dalibor Cihelka 8:19,962
28. 19 JSDH Chuchelná Pavel Pavlíček 8:33,853
29. 35 Horní Suchá Jan Lariš 8:45,346
30. 37 Mokrá-Horákov-Mokrá Miroslav Neveselý 8:55,429
31. 22 Ryžoviště Patrik Janáč 9:14,940
32. 25 JSDH Velká Polom Jiří Hrbáč 9:33,447
33. 26 Strahovice Jakub Masár 14:03,072
Muži - nad 35 let - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 10 Darkovice Miroslav Hanel 5:27,267
2. 9 Hlučín-Bobrovníky Tomáš Goldenstein 5:40,975
3. 4 Hlučín-Bobrovníky Miroslav Balada 5:56,741
4. 1 Ostrava-Stará Bělá Leopold Hejneš 5:58,106
5. 8 Strahovice David Pospěch 6:42,781
6. 36 Podolí Petr Čandrla 6:59,881
7. 6 Vaňkův kopec Martin Kafis 7:31,968
8. 30 Vaňkův kopec Milan Čubík 7:39,703
9. 14 Hlučín-Bobrovníky René Černík 8:00,227
10. 2 Bohuslavice Adam Ryš 9:35,501
Ženy - s dýchacím přístrojem jako zátěž
Pořadí St. č. Družstvo Závodník Výsledný čas
1. 3 Ostrava-Stará Bělá Marie Zezulková 5:43,713
2. 5 Chotěnov Tereza Tmejová 6:09,749
3. 4 Krmelín Nikola Stolařová 6:09,872
4. 2 Metylovice Denisa Izvorská 7:01,139
5. 1 Horní Lhota Lenka Fialová 10:18,082