Hlučínská liga mládeže (HLM) 2018/2019, 7. ročník

Aktuální kalendář ligy do mobilu
Návod: Jak synchronizovat mobil s kalendářem
I.kolo Děhylov
Žáci
požární útok - 2b, terče: sklopné, štafeta dvojic
II.kolo Závada
Žáci
požární útok - 2b, terče: sklopné, štafeta dvojic
III.kolo Dobroslavice - Železný mladý hasič 2018
Žáci
tfa - bez dýchacího přístroje
IV.kolo Markvartovice
Žáci
požární útok - 2b, terče: sklopné, štafeta 4x60m s překážkami
V.kolo Darkovice
Žáci
netradiční, uzlová štafeta
VI.kolo Dobroslavice
Žáci
požární útok - 2b, terče: nástřikové, štafeta 4x60m s překážkami
VII.kolo Ludgeřovice
Žáci
požární útok - 2b, terče: sklopné, štafeta dvojic
VIII.kolo Hlučín-Bobrovníky
Žáci
požární útok - 2b, terče: sklopné, štafeta dvojic, uzlová štafeta

Celková tabulka ligy

Žáci - mladší
Družstvo Body Děhylov
(9.9.2018)
Závada
(23.9.2018)
Dobroslavice
(28.9.2018)
Markvartovice
(30.9.2018)
Darkovice
(25.11.2018)
Dobroslavice
(12.5.2019)
Ludgeřovice
(2.6.2019)
Hlučín-Bobrovníky
(16.6.2019)
1.  Hlučín-Bobrovníky 73 8 11 9 2 11 11 10 11
2.  Dobroslavice 71 6 9 10 11 8 8 11 8
3.  Vřesina 69 7 10 11 10 9 9 6 7
4.  Závada 64 11 6 8 9 7 6 8 9
5.  Děhylov 60 9 5 7 5 10 10 9 5
6.  Bohuslavice 59 10 8 6 8 5 7 5 10
7.  Strahovice 34 5 7 5 7 2 2 0 6
8.  Hlučín 27 2 1 4 4 3 4 7 2
9.  Markvartovice 26 4 2 3 6 6 1 1 3
10.  Kozmice 20 3 3 1 1 0 5 3 4
11.  Darkovice 17 1 4 2 3 4 1 2 0
12.  Ludgeřovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0
13.  Háj ve Slezsku-Jilešovice 4 0 0 0 0 0 3 0 1
14.  Bělá 2 0 1 1 0 0 0 0 0
15.  Píšť 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Žáci - starší
Družstvo Body Děhylov
(9.9.2018)
Závada
(23.9.2018)
Dobroslavice
(28.9.2018)
Markvartovice
(30.9.2018)
Darkovice
(25.11.2018)
Dobroslavice
(12.5.2019)
Ludgeřovice
(2.6.2019)
Hlučín-Bobrovníky
(16.6.2019)
1.  Bohuslavice 83 11 10 11 11 11 11 7 11
2.  Hlučín-Bobrovníky 63 7 11 7 5 7 10 10 6
3.  Dobroslavice 59 9 5 9 3 5 7 11 10
4.  Markvartovice 57 10 4 8 7 9 8 9 2
5.  Vřesina 50 5 9 10 9 10 1 3 3
6.  Strahovice 49 8 3 4 8 8 9 5 4
7.  Závada 43 3 8 5 10 3 5 4 5
8.  Děhylov 38 6 6 1 6 4 6 1 8
9.  Kozmice 32 1 7 2 1 0 4 8 9
10.  Píšť 20 1 1 6 1 1 2 1 7
11.  Darkovice 14 1 2 1 1 6 1 1 1
12.  Háj ve Slezsku-Jilešovice 14 4 1 0 1 0 1 6 1
13.  Bělá 14 2 1 3 4 2 0 1 1
14.  Hlučín 12 1 1 1 2 1 3 2 1