SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Kurek, Poštulka

Mokrý, Poštulka

Start nového webu.

Vítejte na kompletně předělané stránce hasičů SDH Darkovice.
Jak jste si na první pohled všimli, nezůstal kámen na kameni, prostě vše je nové. Grafika postoupila o další významný krok vpřed. Původní obsah byl kompletně překopán a některé odkazy byly dány do kategorií, aby bylo vše přehlednějsí. Další novou věcí již zmiňovaný redakční systém, který zjednoduchší naši práci na webu. Díky němu budou mít přístup na web i jiní lidé než já. To znamená, že přibude více informací. Doufám, že se Vám tady líbí a přeji příjemné surfování. Abych nezapomněl, tak ke každé novince přibude i jeden hasičský vtípek na rozesmátí, takže začnem hned teď.

Vtip dne:

Jeane, pohár vody, prosím."Zde, pane." Děkuji, Jeane. Jeanee, další pohár vody, prosím. "Zde, pane."Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím."Zde, pane."Děkuji, Jeane. Jeane? "Ano, pane." Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme.

Doufáme že s novým webem budou všichni návštěvníci spokojeni.
Na dobrou spolupráci se těší administrátoři.