Příští trénink

DOROST: v úterý 30.4. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 30.4. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 17.5. v 9:00. Den otevřených dveří pro MŠ.
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

- 8.5.2008
Ráno nastartovat auto, naložit všechny hadice, savice, proudnice a ty další věci, všechno mít a na nic nezapomenout. Zbývalo naložit žáky do auta a mohlo se vyrazit na první soutěž v roce 2008 pro žáky.
V Bobrovníkách jsme museli nejdříve najít místo, kde se soutěž koná, protože na obvyklém místě vedle hasičárny nic nebylo. Příjezdem na místo začaly všem žákům pracovat nervy z nervozity. Následoval nástup, přivítání, popřání hodně štěstí a mohlo se jít na věc.
První disciplína byla štafeta CTIF. Po určení kdo bude co dělat, se žáci postavili na startovní pozice jako pátí v pořadí. Start, žebříková stěna, předávka, hadice, přeskok, hasící přístroj, doběh do cíle. Celá disciplína bez trestných bodů nebo diskvalifikace. Další přišel na řadu požární útok. Ještě předním byly na místě dolaďovány poslední nedostatky jako pilování koncovek kvůli těžkému spojování. Někdo ho běžel poprvé, někdo byl na jiném místě než obvykle. Všechno se podařilo podle plánu, jen strojník chvilku počkal na jednoho z proudařů (Adam - běžel poprvé) a útok byl také dokončen bez jakýchkoliv problémů. Poslední disciplína byla štafeta 4x60m. Po dobrém začátku se pokazil konec. Stačila jedna špatná předávka a družstvo bylo na této disciplíně diskvalifikováno.
Celkový výsledek mohl být lepší, ale i tak je uspokojivý. Druhé místo ze šesti.