OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

Uzlovací štafeta - Darkovice

žáci
- 4.4.2009
První soutěž po zimní přestávce, kde se soutěžilo v uzlovací štafetě pětičlenných družstev a uzlování jednotlivců.
Mohli jsme vidět velice pěkný boj jak mezi družstvy, tak i jednotlivci. Některé týmy postupovaly najisto a takticky. Všichni se snažili jak uměli. Ve volném čase si sbory proti sobě zahrály vybíjenou. Nakonec předvedli své dovednosti v uzlování i dorostenci.
Jelikož jsou za chvíli velikonoce, jako výhry posloužily sladké odměny ve tvaru velikonočních vajíček. Odměny se dostávaly v kategoriích pro žáky: družstva - starší, družstva - mladší, jednotlivci - starší, jednotlivci - mladší a v kategorii dorostenci: jen jednotlivci.
Diplom z uzlovací štafety