Soutěž o pohár starosty obce Hať

žáci
- 20.6.2009
Mezinárodní soutěž se koná každým rokem v Hati. Mezi česká družstva vždy přijede jedno z Polska, ze sousední obce Krzyzanowice. Soutěží se vždy ve střelbě ze vzduchové pistole, štafetě dvojic a požárním útoku. Letos se nám ve střelbě nedařilo. Nikdo z našich se nedostal na stupně vítězů. Ve štafetě to bylo podobně. Špatně smotaná hadice a ještě nějaké prohřešky nás posunuly dolů. Požární útok byl tak rychlý, že zadek dokázal vytopit předek. Pravý proudař nedoběhl, proto se mu ostatní členové družstva snažili pomoct. Celkově naši skončili poslední tzn. na pátém místě.