Noční soutěž v Dolním Benešově a Plesné

muži
- 31.7.2009
Do Dolního Benešova jsme dorazili docela pozdě. Takže na nás zbylo jen poslední startovní místo. Při přípravě docela dost zmatkoval Jeník, jeden z proudařů. Po odstartování to vzadu výborně klaplo a voda se tlačila dopředu. Problém se vyskytl u Vaška na rozdělovači. Tomu rychle proudící voda vytrhla rozdělovač z rukou a při pádu se otevřela prostřední páčka. Tím se podstatná část vody dostala pryč. Ale na druhou stranu aspoň stačil doběhnout pravý proudař. Jirka na levém terči dokázal sestříknout terč ve velice pěkném čase 19,880s, zato Jeník na pravém terči měl téměř pěti sekundový prostřik. Útok jsme skončili s časem 24,130s.
Další soutěž se konala v Plesné. Při dojezdu na místo bylo potřeba se rychle nachystat, protože jsme startovali za dvě družstva zase jako poslední. Znovu se podařilo zadku vytopit předek. Béčkař Marek spojil koncovku na stroj až na potřetí. Když ho pak voda při běhu dostihla, natočil druhé béčko do blízkého potoka a utopil ho tam. Proudaři měli taky co dělat aby doběhli na pozice. V Plesné jsme útok bohužel nedokončili, když se proudaři marně snažili sestříknout terče z větší dálky. Nestihli doběhnout.