OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:00. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

Strahovice - liga

žáci
- 1.5.2010
Byl chmurný jarní den. Od rána pršelo. Nekonal se ani nástup a už byla porada velitelů. Na ní se velitelé družstev rozhodli, že bude kolo odloženo, kvůli vytrvalému dešti.
Při odjezdu z místa měla většina vozů problém vyjet do mírného blátivého kopečka. Naštěstí místní sbor vlastní hasičské vozidlo značky Praga V3S, které všem vozům pomohlo z nesnází.
Protože soutěž skončila nečekaně brzo, vyrazili jsme ještě na Den otevřených dveří k podnikovým hasičům do Vítkovic. Žáci si prohlédli všechny vozy, zhlédli několik ukázek, vyzkoušeli si hašení pomocí práškových hasících přístrojů, povozili se v koši a zastříleli si ze vzduchovky. Za odměnu dostali balónek a mávátko.