Soutěž o pohár starosty obce Hať

žáci
- 26.6.2010
Dne 26. 6. 2010 se v Hati soutěžilo o putovní pohár starosty obce. Soutěžilo 6 družstev starších žáků a 4 družstva mladších. Jako disciplíny byly požární útok, střelba ze vzduchovky a štafeta dvojic. Na střelbě byli Jan, Martin, Adam, Adam a Marek.
Na štafetu dvojic jsme nasadili naše nejlepší žáky, ale mezi špičku v disciplíně ještě pořád nepatří.
Požární útok byl vcelku propadák, ale zadku se vše povedlo . Béčkař nestíhal a utekla mu hadice. Než ji stihl zapojit, rozdělovač mu jí potáhl. Proudaři stříkali každý do jiného terče. Nakonec se odpojilo i béčko od rozdělovače.

Autoři článku: Jan Voznica a Martin Kusiak

Diplom za šesté místo v Hati