Noční soutěže v Dolním Benešově a Plesné

muži
- 30.7.2010
Problémy nás potkaly během obou nočních soutěží. Nejprve to byly problémy se strojem, když nefungovalo osvětlení. To se podařilo opravit až na soutěži v Dolním Benešově. Na start jsme se chystali jako předposlední. Chvilku jsme počkali na béčkaře, který opravoval problémy na hadicích. Po odstartování nestihl rozdělovač (Vašek) zapojit béčko. Snažil se ho zapojit za běhu, ale nepodařilo se mu to a voda postříkala i lidi okolo. Bohužel jsme v Dolním Benešově útok nedokončili.
Sbalili jsme věci a vyrazili do Plesné. Tam při útoku, když se dostala voda až do čerpadla, stroj zdechnul. Strojník pohotově znovu nastartoval. Voda se konečně dostala až k proudařům. Tam tlak vody nezkušeného pravého proudaře (Marek) převrhl. Měl chvíli problémy tlak ustát, ale dokázal to. Skončili jsme s časem 39,32s.