OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

Horní Lhota

žáci
- 12.9.2010
V Horní Lhotě uspořádali při příležitosti oslav 110let založení sboru soutěž pro žáky. Ta se skládala ze dvou disciplín: netradiční štafety a požárního útoku.
Na štafetu nastupuje čtyřčlenné družstvo. Po odstartování vybíhá první člen štafety, vezme si hadici, od hydrantového nástavce ji rozhodí, půlspojku připojí na hydrantový nástavec, obíhá metu, vrací se zpět na start. Vybíhá druhý člen štafety, na základně se vyzbrojí druhou hadicí, tu rozloží za první hadicí, oběhne metu, vrací se zpět na start. Vybíhá třetí člen štafety, který spojí obě hadice. Čtvrtý člen štafety, si vezme proudnici, tu připojí na druhou hadici, oběhne metu a vrací se zpět do cíle.
I když jsme na štafetu nasadili nejlepší běžce, nepovedlo se čas srazit pod 66,37, protože nastaly problémy se spojováním půlspojek a proudnice. Na útoku jsme si vypůjčili jednoho člena z Bohuslavic. Jenže problém nastal na rozdělovači, když se rozpojilo Béčko a krásně pokropilo okolní mokrou trávu. Spojení hadice s rozdělovačem chvíli trvalo, proto tak špatný výsledný čas.