OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:00. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

Markvatovice - Hra Plamen - podzimní kolo 10/11

žáci
- 16.10.2010
Letos se pořádání podzimního kola ujali kluci z Markvartovic. Tří kilometrová trať pro závod požárnické všestrannosti byla připravena v okolí hasičské zbrojnice. Kousek opodál na malém hřišti, pak byla nachystaná trať pro štafetu dvojic.
Na štafetě se nám podařilo vykouzlit 10 trestných bodů za vběhnutí do náčiní. Při ZPV se nám moc nedařilo, protože v družstvu bylo několik líných členů, kterým se nechtělo běhat (hlavně do kopce). Tím jsme měli blbý čas. V disciplíně závod požárnické všestrannosti byly úkoly: střelba ze vzduchovky, lezení po laně, určování topografických značek, zdravověda a uzly. Jediný, kdo sestřelil špalíček na vzduchovce byl Adam. Tady jsme nasbírali opravdu velký počet trestných bodů. Ti co na tréninku tvrdili, že vázat uzly umí, na závodě totálně zklamali, a naopak. Ostatní disciplíny už byly kolektivní, tak jsme je společně nějak udělali.
Trestné body nám hodně zvedly výsledný čas. Na výsledkové listině jsme skončili na 7. místě.