Příští trénink

DOROST: v úterý 23.4. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 23.4. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 17.5. v 9:00. Den otevřených dveří pro MŠ.
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:00. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.
ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 12.4. v 18:00.

- 30.10.2010

Soutěž začala za příjemného počasí a my jsme vyrazili hned z rána směr Zlatníky. Dorazili jsme na místo a zapsali se. Většina z nás seděla v autě. Po nějaké době jsme se šli připravit, naučit se s buzolou, to se podařilo a tím pádem jsme mohli vyrazit směrem „Start“.

Odstartovali jsme a doběhli ke střelbě. Každý ulehnul na deku a začalo se střílet. Někdo sestřelil, někdo ne. Poté se běželo k lanu, kde vyšplhat zvládl jen jeden borec (já). Jelikož se běhalo v lese a trať nebyla nijak uzavřena, narazili jsme i na cyklisty při běhu k poznávání hasicích přístrojů a topografických značek. Tam jsme byly o minutu dříve. Skoro vše jsme poznali a vydali jsme se s buzolou hledat body. A zadařilo se. Otisknout 3 razítka, která se dají najít podle souřadnic, nebyl žádný problém. Další disciplína „optická signalizace“ se nám povedla zvládnout na výbornou a běželi jsme na skok přes vodu. Jelikož už půlka družstva neměla sílu běžet, na stanoviště jsme skoro došli. Při skocích to 2 nedali, i když si myslíme, že rozhodčí se spletli, protože očividně to nedal jen Martin. Dále to už byla sranda, jelikož se běželo z kopce. V půlce kopce byla zdravověda. Nejdříve jsme čekali asi 5 minut než jsme se dostali na řadu. Pak jsme se snažili rychle všechno odpovědět. Poté už jsme jen utíkali do cíle.

Po rozdýchání, jsme si šli napsat testy. Doufáme, že to zvládli. V cíli jsme věděli, že určitě nebudeme první a po prohlédnutí výsledkové listiny, kde bylo naše družstvo napsáno jako první, jsme se začali radovat. Po bližším prozkoumání, jsme ze smíšených družstev poslední (první jsme měli startovní místo) a takhle to dopadá, když si někdo o sobě něco myslí.

Autor článku: Marek Hanel