Studentský železný hasič 2010 - VŠB

dorost
- 6.11.2010
Třetí ročník, kterého jsme se aktivně zúčastnili. Trať zůstala stejná jako v předcházejících ročnících. Roztáhnutí 4 B hadic zakončených proudnicí, 30 úderů (60 nahoru a dolů) na hamerboxu, stáhnutí hadic, dva hadicové koše, zapojení hadic do rozdělovače, přenesení 80kg figuríny na vzdálenost 40m a výběh do desátého patra výškové budovy. To vše v plné zásahové výstroji (kromě bot, ty mohly být sportovní) a s dýchacím přístrojem, jako zátěž, na zádech.
Soutěže jsme se jeli jen zúčastnit, protože mezi nejlepší borce se zatím řadit nemůžeme. Soutěžit přijeli bratři Kotercovi a Marek Harviš. Všichni jsme se navzájem povzbuzovali od startu do cíle. Výbornou oporou byl Marek Hanel, který všechny dokázal povzbuzovat, ale osobně se soutěže nezúčastnil. Nakonec dodal "možná příští rok".