OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.
Kategorie: Požární sport

Okrsková soutěž 13. a 14. okrsku v Šilheřovicích

muži
- 8.5.2012

Poprvé jsme se sešli v novém sportovním areálu obce Šilheřovice, kde mají hasiči pro svůj trénink a soutěže krásnou novou dráhu. Náběh k základně je tvořen zámkovou dlažbou, zbytek je travnatý povrch. Jelikož nemají místní 100 metrovou dráhu pro disciplínu 100m překážek, běžel se požární útok dvoukolově a celé odpoledne se tak časově protáhlo.

Startovní listina byla rozdělena pro oba zúčastněné okrsky 13. a 14. Jelikož byly dva pokusy, zkusili jsme první pokus v nové sestavě. Jenže ten se nepodařil. Pravděpodobně netěsnost savic vytvořila na proudech tříštivý prskající proud vody a levý terč nešlo sestříknout. Nebyli jsme sami, kteří měli problém sestříknout kozmické terče. V druhém pokusu jsme už běželi v klasické sestavě, ale pravá proudařka špatně spojila hadice a zapoměla na základně proudnici. Tím pokus vyústil v naprostý chaos, kdy béčkař přebíhal rozdělovač, levý proudař tahal rozdělovače, rozdělovač tahal pravou proudařku ze základny atd. Výsledkem byl čas 45 sekund.