Černá vlajka
Jan Tománek

ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 10.7. v 17:30.S praktickým cvičením
SOUTĚŽ: muži, dorost: v sobotu 22.6. v 20:00.Bolesław - noční
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 20.6. v 17:30.Řízení dopravy Hať - Darkovice. Průvod Božího těla z kostela.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 16.6. v 7:30.HLM Bobrovníky

Kategorie: Požární sport

Darkovice - Hra Plamen - jarní kolo 11/12

žáci
- 13.5.2012

Pěkné počasí vévodilo tomuto jarnímu sportovnímu klání v Darkovicích. Družstva zde soutěžila ve třech disciplínách - požární útok, štafeta 4x60m a štafeta CTIF. Celá soutěž patřila do Hlučínské ligy mládeže, kam se započítávaly výsledky z disciplín požární útok a štafeta 4x60m. Poprvé se konalo jarní kolo v Darkovicích na hřišti TJ Sokol, o občerstvení pro děti se postarali členové Sokolu.

Po nástupu a přivítání nastoupili mladší žáci k disciplíně požární útok a starší na štafetu 4x60m. Po dokončení se kategorie vyměnily a následovala štafeta CTIF. Na útoku se nám nedařilo moc na terčích, pravý proudař sestříkl nástřikový terč až po sedmi sekundách sestříknutí levého, takže obrovský prostřik. Na štafetu 4x60m jsme složili dvě družstva, rozdíl ve výsledných časech mezi nimi byl 2 sekundy. V disciplíně se umístili až na 7 místě. V poslední disciplíně se nám zadařilo nebo spíš jsme měli štěstí, protože většina družstev dostala nějaké trestné body a i když měli lepší čas, trestnými body se jim zhoršil. V disciplíně jsme skončili na 3 místě.

V Hlučínské lize mládeže jsme se umístili na velice špatném 7 místě což zhoršilo naše celkové pořadí. Naopak štafeta CTIF nám zvedla hodnocení a ve hře Plamen jsme skončili na 3 místě a postupujeme do Okresního kola.