OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Ikonka

Taky už máme svou malou, malilinkatou ikonku!

Jen málo který web se může pochlubit tím, že má ve svém adresním řádku malou ikonku. A jelikož jsou tyto stránky o hasičích, zvolili jsme malou ikonku s ohněm. Tímto jsme zace o něco víc zkrášlili vzhled našeho webu.
Ale mám taky smutnou zprávu: Tato ikonka se zobrazuje jen v některých (novějších) internetových prohlížečích.