Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 22.1. v 16:00
DOROST: v úterý 22.1. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 22.1. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: všichni: ve čtvrtek 17.1. v 17:00. Zdobení sálu KD pro plesovou sezónu.

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

26.1. MS Orel

2.2. FK

Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

16.2. SDH

23.2. Drudar

Návštěvnost

Kategorie: Požární sport

3. kolo Hlučínské ligy mládeže - Bobrovníky

žáci
- 20.5.2012

Překrásné letní počasí vyšlo na třetí kolo Hlučínské ligy mládeže v Bobrovníkách. Jak už bývá zvykem, po nástupu a přivítání družstev, se rozběhla soutěž. Mladší žáci začali na požárním útoku, starší na štafetě požárních dvojic.

Při štafetě rozhodčí rozhodně nešetřili při rozdávání trestných bodů. U mladších žáků nasbíraly všechny týmy 10 trestných sekund, u starších žáků měla víc než polovina týmů alespoň 10 trestných bodů. Náš tým bohužel také obdržel trestné sekundy za nedomotanou hadici při odbíhávání od hydrantu. Z osmi členů družstva se nám podařilo složit dva týmy pro štafetu, kde druhý tým běžel jen mimo soutěž a tak jsme nemohli svůj čas vylepšit.

Při útocích předvedla všechna družstva velice vyrovnané časy. Jediné naše družstvo a družstvo žáků z Hati nestačilo držet krok. Haťskému družstvu zaspal proudař na základně, našim trvala doprava vody k terčům. Problém byl pravděpodobně někde ve spoji savic nebo spoji savice se strojem, kde stroj nasával vzduch a tlačil vodu velice slabě kupředu. V požárním útoku jsme tak skončili předposlední.

V celkovém pořadí ligy se tímto výkonem naše družstvo zase propadlo trošku níže.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.