Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 26.3. v 16:00
DOROST: v úterý 26.3. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 26.3. v 16:00

Oznámení

SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

Fojtík, Hanel

26.1. MS Orel

Koterec, Mokrý

2.2. FK

Mokrý, Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec, Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

Hruška, Lorenc

16.2. SDH

Kurek, Poštulka

23.2. Drudar

Mokrý, Poštulka

Návštěvnost

Kategorie: Požární sport

Soutěž Bohuslavice a Rohov

muži
- 3.6.2012

Bohuslavice:

Špatně nastavený foťák byl při focení přeexponován, a tak nám z mnoha fotek z Bohuslavic zbyly jen bílé snímky.
Hned po příjezdu na již 20. ročník - Memoriálu Rudolfa Šebestíka jsme se zaregistrovali na 6. místo s tím, že 5. volné místo necháme, kdyby ještě někdo před námi dorazil. Znamenalo to, že musíme vše rychle nachystat a převléct se.
Když jsme měli základnu nachystanou a chystali se na startu mašina se z nenadání rozhněvala. Způsobil to nestabilní koš, který vytěsnal spojařovou savici ze stroje a ta s sebou strhla i páku plynu. Koš se musel znovu nachystat. Při útoku šlo vše hladce. Koš mírné problémy, ale nic, co by nevyřešil za běhu. Do malé kádě košař a spojař úspěšně vtěsnali savici. Strojník měl perfektní načasování plynu, a tak voda vyrazila vpřed. Ve předu měli všichni, co dělat, poněvadž jim byla voda v patách. Proudaři stihli doběhnout až k nástřikové čáře, a tak sejmuli terče v časech 19,876s (pravý-Marek) a 20,203s (levý-Dominik).

Rohov:

Zde jsme dorazili až na druhé kolo pohárové soutěže, které se běželo pouze o peníze. Na start jsme byli registrovaní jako úplně poslední. I když mělo před námi jet ještě několik družstev, přišlo nám divné, že se areál rychle vyprázdnil. Některé družstva totiž odjeli soutežit do Bohuslavic a tak si druhé kolo už neodběhli. Opět jsme se museli fofrem nachystat.
Byli jsme ze špatného počasí trochu utahaní, ale do útoku jsme se pustili ze všech sil. Rozmočený a zablácený terén si vybral svou daň na košaři. Tomu, jak je vidět na fotce, u mašiny lehce uklouzla levá noha. Vše ustál, a tak jsme měli s vyčkávajícím spojařem naběhnuto na vytopení předku. Rozdělovači se rozpojila špatně zapojená koncovka hadice B na rozdělovači. Naštěstí strojník včas ubral plyn a béčkař tak stihl přinést a zapojit koncovku suchému rozdělovači. Útok jsme dokončili v čase 31,71s.