Černá vlajka
Jan Tománek

ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 10.7. v 17:30.S praktickým cvičením
SOUTĚŽ: muži, dorost: v sobotu 22.6. v 20:00.Bolesław - noční
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 20.6. v 17:30.Řízení dopravy Hať - Darkovice. Průvod Božího těla z kostela.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 16.6. v 7:30.HLM Bobrovníky

Kategorie: Požární sport

Mezinárodní soutěž žáků v Krzyżanowicích

žáci
- 30.6.2012

Dne 30.6.2012 se naši žáci zúčastnili mezinárodní soutěže v polských Krzyżanowicích, kde soutěžili v disciplínách štafeta CTIF a PÚ CTIF.

Žákům se na štafetě CTIF celkem dařilo a měli tak naběhnuto na pěkné umístění, ale když přišla řada na PÚ CTIF, tak se žákům přestávalo dařit. Na začátku šlo vše hladce. Z nedávné soutěže v Malých Hošticích byli poučeni, a tak na trati mezi sebou nemluvili. Při zdolávání úseku s uzly jeden půjčený člen z družstva zaváhal a ve stresu zapomněl, jak správně udělat úvaz na proudnici. Tím stratili mnoho času a ještě k tomu dostali i trestné body. Po vyhodnocení celé soutěže skončili naši žáci na 6. místě za sousední obcí Hatí, kteří skončili na 5. místě.

Autor: Tomáš Kusiak