Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 22.1. v 16:00
DOROST: v úterý 22.1. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 22.1. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: všichni: ve čtvrtek 17.1. v 17:00. Zdobení sálu KD pro plesovou sezónu.

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

26.1. MS Orel

2.2. FK

Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

16.2. SDH

23.2. Drudar

Návštěvnost

Kategorie: Naše videa

Soutěž v požárním útoku v Darkovicích

s následným posezením a diskotékou. 30.6.2012

Jelikož bylo velice horko a na tento den připadaly ještě další 2 ligové soutěže, dostavilo se na naší soutěž minimum družstev.
Domácí družstvo zahájilo soutěž útokem s časem 24,427 s. Jeníkovi s Markem nádherně sednul koš i spoj. Martinovi trochu trvalo než došrouboval savici a přidal plyn, ale díky za to, jinak by béčkařovi Tomovi mašina sama dorozmotala hadici u stroje a Jirkovi vytrhla rozdělovač z rukou. Ve předu se Dominik potil nad nezapojenou proudnicí a rychle težknoucí hadicí. Jeho nervy sestřelily terč o 2 s pomaleji než levému proudaři Markovi. Takto to alespoň všichni stihli a „zadek“ si tlesknul nad tím, jak by opět po dlouhé době vytopili „předek“.
Ku podivu se všem družstvům dařilo bez diskvalifikace, až na družstvo z Hati, které bohužel nedorazilo. Rozdali jsme ceny všem zůčastněným týmům tak, že na domácí bramborové místo nic nezbylo.

Po soutěži si trať opět po roce vyzkoušeli i místní Veteráni, kterým se 1. pokus nevydařil, kvůli nenasání vody, a tak běželi znovu. U 2. pokusu neměli zašroubovaný koš, což opravili opětovným nabráním vody.
2. týmu Pánský mix se nedařilo na koši. I když byl koš dobře naražen, jakoby koš dostal vrtuli a při zašroubovávání odletěl. Košař ho lovil až za kádí.
Jelikož si děti také chtěli zaběhnout trať, pomohli jsme jim roztáhnout hadice. A protože „zadek“ není zvyklý na naše savice a koš, nedařilo se jim nejdříve nasadit samotný koš a pak ještě nabrat vodu. Když už ani podruhé nenabrali vodu, přiskočili jsme i jim na pomoc. Děti si dosyta zastříkaly, protože po naplnění nástřikových terčů směli pokropit Sokolu trávník.
U večerní diskotéky nás zlobila technika (neustále vyhazovala pojistky) a malý počet lidí. Techniku se však po 22. hodině podařilo opravit. Lidé nakonec dorazili, a tak se mohlo „kalit“ až do rána.

Občané