Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 19.3. v 16:00
DOROST: v úterý 19.3. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 19.3. v 16:00

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

Fojtík, Hanel

26.1. MS Orel

Koterec, Mokrý

2.2. FK

Mokrý, Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec, Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

Hruška, Lorenc

16.2. SDH

Kurek, Poštulka

23.2. Drudar

Mokrý, Poštulka

Návštěvnost

Kategorie: Naše videa

Soutěž v požárním útoku v Darkovicích

s následným posezením a diskotékou. 30.6.2012

Jelikož bylo velice horko a na tento den připadaly ještě další 2 ligové soutěže, dostavilo se na naší soutěž minimum družstev.
Domácí družstvo zahájilo soutěž útokem s časem 24,427 s. Jeníkovi s Markem nádherně sednul koš i spoj. Martinovi trochu trvalo než došrouboval savici a přidal plyn, ale díky za to, jinak by béčkařovi Tomovi mašina sama dorozmotala hadici u stroje a Jirkovi vytrhla rozdělovač z rukou. Ve předu se Dominik potil nad nezapojenou proudnicí a rychle težknoucí hadicí. Jeho nervy sestřelily terč o 2 s pomaleji než levému proudaři Markovi. Takto to alespoň všichni stihli a „zadek“ si tlesknul nad tím, jak by opět po dlouhé době vytopili „předek“.
Ku podivu se všem družstvům dařilo bez diskvalifikace, až na družstvo z Hati, které bohužel nedorazilo. Rozdali jsme ceny všem zůčastněným týmům tak, že na domácí bramborové místo nic nezbylo.

Po soutěži si trať opět po roce vyzkoušeli i místní Veteráni, kterým se 1. pokus nevydařil, kvůli nenasání vody, a tak běželi znovu. U 2. pokusu neměli zašroubovaný koš, což opravili opětovným nabráním vody.
2. týmu Pánský mix se nedařilo na koši. I když byl koš dobře naražen, jakoby koš dostal vrtuli a při zašroubovávání odletěl. Košař ho lovil až za kádí.
Jelikož si děti také chtěli zaběhnout trať, pomohli jsme jim roztáhnout hadice. A protože „zadek“ není zvyklý na naše savice a koš, nedařilo se jim nejdříve nasadit samotný koš a pak ještě nabrat vodu. Když už ani podruhé nenabrali vodu, přiskočili jsme i jim na pomoc. Děti si dosyta zastříkaly, protože po naplnění nástřikových terčů směli pokropit Sokolu trávník.
U večerní diskotéky nás zlobila technika (neustále vyhazovala pojistky) a malý počet lidí. Techniku se však po 22. hodině podařilo opravit. Lidé nakonec dorazili, a tak se mohlo „kalit“ až do rána.

Občané