SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Pohárová soutěž Vřesina

muži
- 28.7.2012
Jelikož nám den k účasti na soutěži nepřál, sešli jsme se u hasičárny pouze 2 a to i na vzdory tomu, že jsme oba nestíhali a na sraz dorazili později společně. Nechtěli jsme se vzdát myšlenky, že by jsme na soutěži v parném dnu chyběli, a tak jsme vyrazili po vlastní motorové ose. Dvoutaktní motory starých pionýrů šlapaly synchronně, a tak nám cesta ubíhala velice rychle.
Z pohledu diváka se bylo na co koukat. Holky v plav... eeehm - Družstva zaběhávaly vynikající časy, i když některým se bohužel nedařilo. Ať už jim koncovky běhaly po hřišti nebo létaly vzduchem koše. Občas při výstřelu nereagovala časomíra a družstva svůj pokus opakovala. Kdyby naše družstvo běželo, nemuselo by se na konci čekat na 2 družstva, které přispěchaly z ligové soutěže ve Vrbici. Prozatím vítězné družstva jim nepřály, a tak se na závodnících projevil spěch a stres a ani jednomu se nepodařilo terč sestřelit.
Při dojezdu domů se sousedé divili, že jsme vůbec dojeli a nemuseli se navzájem tlačit.