Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 26.3. v 16:00
DOROST: v úterý 26.3. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 26.3. v 16:00

Oznámení

SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

Fojtík, Hanel

26.1. MS Orel

Koterec, Mokrý

2.2. FK

Mokrý, Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec, Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

Hruška, Lorenc

16.2. SDH

Kurek, Poštulka

23.2. Drudar

Mokrý, Poštulka

Návštěvnost

Kategorie: Požární sport

Soutěž Závada a Štěpánkovice

muži
- 26.8.2012

Závada:

Na dnešní den se nás sešlo opravdu hodně. Prakticky všichni aktivní soutěžící muži + dorost. Měl jsem tedy v plánu alespoň jednou v životě poskládat 2 družstva. Při registraci v Závadě se uvolnilo 4. místo, a tak jsme exhibici obou našich týmů odložili až na Štěpánkovice.
Při samotném závodě jsem věděl, že to natrénovanému „zadku“ s naší novou vychytávkou klapne. I přes zatopenou zdechající mašinu se Tomovi se spožděním podařilo vodu vyhnat vpřed. Kdo však neměl natrénováno byl rozdělovač Jirka s proudařem Markem. Proudař nestíhal doběhnout a ani si cestou zapojit proudnici. Snaha proudaře zapojit proudnici i přes vyvěrající vodu vešla v niveč, neboť rozdělovači to bylo jedno. Ten byl zaneprázdněn sledováním svých fanynek.

Štěpánkovice:

I když jsme v Závadě běželi 4., kvůli špatné náladě řidiče Martina jsme ze Závady odjeli až po odběhnutí žen z Plesné (~11.st.místa) + nějaký čas nutný k jejich doprovodu k autu našim šoférem. Do Štěpánkovic jsme tak přijeli při běhu předposledního družstva. Do této soutěže Opavské okresní ligy s jednotným strojem jsme se již nemohli přihlásit.

Za to, že jsme vytopili „předek“, „nenechal“ jsem hned ze Závady družstvo jet na Dožínky a že jsme na soutěž do Štěpánkovic přijeli pozdě, dlužím každému z týmu:
  • 5x kofolu nebo pivo
  • 1x závadský hamburger
  • 4x po půlce
  • 2 litry Finské
  • a 1200Kč za zbytečně projetou naftu do Štěpánkovic
  • Je toho asi více, ale na všechno jsem říkal, že není problém, všechno koupím a dobrovolně půjdu na věž pověsit hadice (jako každý trénink, požár i soutěž).
PS: Omlouváme se za případné problémy družstvům, které se časem štěpánkovické soutěže řídily naším kalendářem, neboť někde nastala chyba a jejich soutěž začínala o hodinu dříve.