Černá vlajka
Jan Tománek

ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 10.7. v 17:30.S praktickým cvičením
SOUTĚŽ: muži, dorost: v sobotu 22.6. v 20:00.Bolesław - noční
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 20.6. v 17:30.Řízení dopravy Hať - Darkovice. Průvod Božího těla z kostela.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 16.6. v 7:30.HLM Bobrovníky

Kategorie: Požární sport

Soutěž Petřkovice

muži
- 8.9.2012
Navzdory tomu, že v daný čas srazu jsme byli u hasičárny pouze 2 a dlouho to vypadalo, že už nikam nepojedeme, začínali se objevovat členové. I když jsme museli telefonicky ještě další 3 členy přemlouvat, na soutěž jsme vyjeli.
Zadek si odběhl naprosto luxusní košík, a tak košař už při odbíhání od základny chtěl řvát plyn. V kádi jsme se spojeřem vycítili tendenci bubliny a proto jsme udělali vše proto, abychom předek vytopili. I když strojník měl opět plynovou prodlevu, nereagoval ubráním plynu na rozpojené „béčko“ na rozdělovači. Jirka měl snahu koncovku zapojit, ale plný tlak z mašiny ho tlačil od rozdělovače, načež strojník vypnul mašinu a útok tak vzdal. Flákání se na trénincích se projevilo i na levém proudaři Danovi, který nestíhal zapojit proudnici.