OZNÁMENÍ: všichni: ve čtvrtek 17.1. v 17:00. Zdobení sálu KD pro plesovou sezónu.

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

Myslivec

Koterec

Kategorie: Požární sport

Soutěž Petřkovice

muži
- 8.9.2012
Navzdory tomu, že v daný čas srazu jsme byli u hasičárny pouze 2 a dlouho to vypadalo, že už nikam nepojedeme, začínali se objevovat členové. I když jsme museli telefonicky ještě další 3 členy přemlouvat, na soutěž jsme vyjeli.
Zadek si odběhl naprosto luxusní košík, a tak košař už při odbíhání od základny chtěl řvát plyn. V kádi jsme se spojeřem vycítili tendenci bubliny a proto jsme udělali vše proto, abychom předek vytopili. I když strojník měl opět plynovou prodlevu, nereagoval ubráním plynu na rozpojené „béčko“ na rozdělovači. Jirka měl snahu koncovku zapojit, ale plný tlak z mašiny ho tlačil od rozdělovače, načež strojník vypnul mašinu a útok tak vzdal. Flákání se na trénincích se projevilo i na levém proudaři Danovi, který nestíhal zapojit proudnici.