OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Vosy a malý prostor

Jeden z nejnáročnějších zásahů, který naše jednotka provedla.

Další lividace vos proběhla 25.8.07 v 17:57.
Jejich hnízdo bylo v půdních prostorách rodinného domu, kam se dostávaly přes větrací otvor. Na půdu šli tentokrát dva hasiči s dýchacími přístrojemi. Jelikož tam byl úzký prostor museli se oba dva plazit po podlaze. Ale pohyb na ní nám ztěžovala z části vyplněná skelná vata a z části škvára. Po zneškodnění vos postřikem, bylo hnízdo odstraněno. Poté došlo ještě ke zkntrolování celého prostoru. Z dálky byly nalezeny ještě další dvě hnízda, ale po zkontrolování jsme se dozvěděli že to je jen malta. Výjezd provedla jednotka 1+5 a automobil AS16.

Fotky: