OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Další výjezd na sršně, to není možné :-)

Další velíce náročný zásah, ale tentokrát na sršně.

Vyhlášení technické pomoci na sršně bylo 26.8.07 v 18:03.
Výjezd provedla jednotka 1+5 a automobil AS-16. Jejich hnízdo bylo zase v půdních prostorách, ale nad garáží. Sem se taky dostávaly přes větrací otvor. Do úzkého prostoru, mezi střechu a podlahu, se vsunuli dva hasiči s včelařskými kuklami, připlazili se k hnízdu a začali ho likvidovat. Po narušení hnízda postřikem, začaly být sršně agresivní. Postřik ale reagoval rychle a sršně se po chvíli nezmohli na víc, než jen na narážení do skla svítilny. Po zneškodnění, bylo odstraněno toto a vedlejší prázdné hnízdo.

Fotky: