Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 22.1. v 16:00
DOROST: v úterý 22.1. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 22.1. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: všichni: ve čtvrtek 17.1. v 17:00. Zdobení sálu KD pro plesovou sezónu.

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

26.1. MS Orel

2.2. FK

Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

16.2. SDH

23.2. Drudar

Návštěvnost

Kategorie: Požární sport

Šilheřovická pětka 2012 - netradiční noční soutěž

muži
- 27.10.2012
Parta z Šilheřovic si pro nás připravila na ukončení sezóny ve všech směrech netradiční soutěž. Start z požárního automobilu, klikatá trať, pneumatiky, dětská bariéra, startování stroje na místě, sání z níže položeného vodního zdroje, dospělácký požární útok v 5 lidech, tma, mráz, déšť, později sníh, bahno a kluzko.
Ačkoliv jsme si všichni stěžovali na špatné počasí, humor nám nechyběl. Ať už nejrůznější pády v prvotní šikaně, hraniční tyč, které se soutěžící na 5m zapomněl pustit, tahání sroje béčkařovou hadicí s následným převrácením mašiny či hasičské zimní sporty.
Ústroj soutěžících mohla být libovolná. Družstva spoléhala na dresy, ale v té zimě se všichni raději obrátili na PS. Jediné Markvartovice se jednotlivě oblékly do všech typů požárního oblečení - od vycházkového až po ochranný proti včelám.
Náš PÚ byl rozběhnut velice dobře. V první šikaně jsem vnitřní stranou vytěsnil spojaře Dominika a přes překážky sprintoval ke koši. Všem se dařilo - nikdo neuklouzl a vše se správně zapojilo. Košař si pochvaloval skvěle zapojený koš s následným sešroubováním savice se spojařem a rozdělovač Vašek si pochutnával na rychlých koncovkách. Takto rychle rozběhnutý útok nám znechutila na baterku nestartující mašina. Martin to však nevzdal a začal startovat ručně. Natěšený Danek si tak ještě u terčů mohl odpočinut. Stroj se vzchopil, já začal zevní savicovou masáž a k našemu údivu to vše stačilo na 3. místo.
Vítezné Bobrovníky ještě dlouho oslavovali pohár 1. místa, a tak až na tu zimu se všichni těšíme na další ročník této zimou opředené netradiční soutěže.
Šilheřovická pětka 2012 - pohár
Šilheřovická pětka 2012 - diplom