Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 26.3. v 16:00
DOROST: v úterý 26.3. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 26.3. v 16:00

Oznámení

SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

Fojtík, Hanel

26.1. MS Orel

Koterec, Mokrý

2.2. FK

Mokrý, Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec, Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

Hruška, Lorenc

16.2. SDH

Kurek, Poštulka

23.2. Drudar

Mokrý, Poštulka

Návštěvnost

Kategorie: Požární sport

Šilheřovická pětka 2012 - netradiční noční soutěž

muži
- 27.10.2012
Parta z Šilheřovic si pro nás připravila na ukončení sezóny ve všech směrech netradiční soutěž. Start z požárního automobilu, klikatá trať, pneumatiky, dětská bariéra, startování stroje na místě, sání z níže položeného vodního zdroje, dospělácký požární útok v 5 lidech, tma, mráz, déšť, později sníh, bahno a kluzko.
Ačkoliv jsme si všichni stěžovali na špatné počasí, humor nám nechyběl. Ať už nejrůznější pády v prvotní šikaně, hraniční tyč, které se soutěžící na 5m zapomněl pustit, tahání sroje béčkařovou hadicí s následným převrácením mašiny či hasičské zimní sporty.
Ústroj soutěžících mohla být libovolná. Družstva spoléhala na dresy, ale v té zimě se všichni raději obrátili na PS. Jediné Markvartovice se jednotlivě oblékly do všech typů požárního oblečení - od vycházkového až po ochranný proti včelám.
Náš PÚ byl rozběhnut velice dobře. V první šikaně jsem vnitřní stranou vytěsnil spojaře Dominika a přes překážky sprintoval ke koši. Všem se dařilo - nikdo neuklouzl a vše se správně zapojilo. Košař si pochvaloval skvěle zapojený koš s následným sešroubováním savice se spojařem a rozdělovač Vašek si pochutnával na rychlých koncovkách. Takto rychle rozběhnutý útok nám znechutila na baterku nestartující mašina. Martin to však nevzdal a začal startovat ručně. Natěšený Danek si tak ještě u terčů mohl odpočinut. Stroj se vzchopil, já začal zevní savicovou masáž a k našemu údivu to vše stačilo na 3. místo.
Vítezné Bobrovníky ještě dlouho oslavovali pohár 1. místa, a tak až na tu zimu se všichni těšíme na další ročník této zimou opředené netradiční soutěže.
Šilheřovická pětka 2012 - pohár
Šilheřovická pětka 2012 - diplom