Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 19.3. v 16:00
DOROST: v úterý 19.3. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 19.3. v 16:00

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

19.1. Maškarní ples MŠ

Fojtík, Hanel

26.1. MS Orel

Koterec, Mokrý

2.2. FK

Mokrý, Myslivec

9.2. Sdružení rodičů

Koterec, Koterec

10.2. Maškarní ples ZŠ

Hruška, Lorenc

16.2. SDH

Kurek, Poštulka

23.2. Drudar

Mokrý, Poštulka

Návštěvnost

Kategorie: Novinky, Naše videa

Jamnice - Překonej rybník 2013

20. ročník netradiční soutěže s naším potenciálním 1. místem z 22. soutěžních týmů mužů.
Úvod

V roce 2011 jsme získali 5. místo, v roce 2012 3. místo a každý si už dokáže dopočítat co musí prostě následovat v roce 2013. Kdo neumí počítat, tak pro rok 2013 je to 1. místo.

Všichni jsme se na soutěž pilně připravovali. Pumpování s koňskou stříkačkou, zapojování hadic, běh po úzké lávce, nastupování do loďky a dokonce i to máchání rukama jsme zkoušeli. Nacvičili jsme si i kdejaké krizové scénáře. Všechno dopilováno do posledního detailu. Každý věděl co má přesně dělat.

První stresová situace nastala na startu, kdy nám rozhodčí nepovolil naše hadice, které byly o 5mm užší. Na rychlo jsme si půjčovali hadice. Druhá situace nastala po odstartování kdy Petr křížil cestu Jirkovi a navíc ještě Dominik sestřelil Jirku. Mírná ztráta, ale dá se bez problému dohnat. Lávka byla v pohodě, problémy nastaly až na loďce, kdy jsme se v polovině rybníka naklonili napravo a nabrali tak vodu. Poslední kapkou do ohně bylo potopení loďky těsně před cílem, kde chybu udělali Jeník s Dominikem. Ti v zápalu boje sklouzli dopředu loďky a nabrali jsme tak nadměrné množství vody.

Ačkoliv jsme měli závod skvěle rozběhnutý, touha vytvořit z loďky ponorku byla silnější. A i když někteří mohou kvůli neobhajení 3. místa plakat, fotky a video je rozesměje. Utopit loďku 1m před cílem a nevzdát se pádlování dokážeme jen my. Bez ponorky by jsme o 1-5s předběhli muže s 1. umístěním.

Letos jsme si domů odvezli mokré dresy, "nasrané a kyselé ksichty" a "pěkné" zážitky. Za fandění děkujeme konkurenčnímu týmu z Bobrovníků.

Kameraman: Martek a stativ

Sestřih ze soutěže