SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Mokrý, Poštulka

Kategorie: Novinky, Požární sport

Vítězství v 2. ročníku Hlučínské ligy mládeže

Nádherný pocit přivézt si domů obrovský putovní pohár ligy v kategorii starší žáci a pohár za 3. místo v pohárové soutěži.

Výborný kousek předvedli naši kluci a holky na závěrečném kole Hlučínské ligy mládeže 2013/2014 v sobotu 28. června v Bobrovníkách. Svým umístěním na 4. místě sice nijak neoslnili, ale bodový náskok nasbíraný z předchozích kol se jim podařilo udržet.

Po jedenácti kolech ligy jsme se v kategorii starší žáci umístili s 90-ti body na prvním místě. Druhé místo obsadila Vřesina s 81-ti body a třetí byli žáci z Markvartovic s celkovými 77-mi body.

Kategorii mladších žáků vyhrály Dobroslavice se ziskem 96-ti bodů, druhé byly Bobrovníky s 92-mi body a třetí Vřesina s 84-mi body.

Na tomto posledním kole jsme se mohli umístit mnohem lépe, když při výsledném součtu umístění v disciplínách požární útok a štafeta dvojic měli shodný součet hned čtyři týmy. Při shodném součtu tak rozhoduje lepší umístění v požárním útoku, který nám nevyšel. Samostatně hodnocená pohárová soutěž, do které se započítávala i disciplína uzlová štafeta dopadla pro nás o něco lépe, kde jsme se umístili na 3. místě.

Závěrem musím poděkovat všem soutěžícím, jejich vedoucím, rozhodčím, organizátorům všech kol ligy a v neposlední řadě i Martinu Smolkovi, který krásné putovní poháry pro ligu zakoupil a těšíme se na další ročník.

Poháry Všichni

Poděkování starosty obce D. Kociána

Gratulace našim mladým hasičům

Blahopřejeme družstvu mládeže SDH Darkovice k úspěchu v Hlučínské lize mládeže 2013/2014 dne 28.6.2014.

Získali zde 1. místo!!!

Velkou zásluhu na tom mají i jejich trenéři p. Martin Hruška a p. Václav Koterec. Za jejich příkladnou práci s mládeží jim patří velký dík!

Starosta obce