MUŽI: ve čtvrtek 25.4. v 16:00
DOROST: ve čtvrtek 25.4. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 25.4. v 16:00

OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.
Kategorie: Naše videa

TFA Hať 2014

V. ročník haťského železného hasiče v Hati dne 19.7.2014.

Standardní trasa s lehce pozměněným koncem nás oproti loňským ročníkům vedla přes bariéru a tělocvičnu do 2. patra školy a poté rovnou do cíle.
Letos se k TFA bojovníkům přidal i Miroslav Hanel, který, ačkoliv měl úvod přímo sprinterský, si nerozvrhl své síly a na věži měl s vytažením barelu natolik problémy, že se po přehození zábradlí svalil na podlážku. Tím byl rozhozen a bez dalších sil nutných k překonání bariéry. Tam mu klouzaly tenisky a po 3. nezdaru si běžel pro žebřík. Ostatním našim zkušeným bojovníkům se dařilo normálně. Marka i přes lehce přeskočenou bariéru zpomalila až škola. Jeník i přes vyhecování k rychlému zvládnutí trasy měl místy problémy s udržením alespoň klusu.
Nakonec Jeník uhájil 10. ohodnocenou příčku. Marek skončil 21. a Mirek i přes nádherně rozběhnutý začátek 24. z 28. zůčastněných závodníků.

Darkovice

Televize Hlučínsko