ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 13.9. v 17:00.
OZNÁMENÍ: Výkonný výbor: ve středu 21.8. v 18:00.Výborová schůze
ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.

Kategorie: Naše videa

TFA Hať 2014

V. ročník haťského železného hasiče v Hati dne 19.7.2014.

Standardní trasa s lehce pozměněným koncem nás oproti loňským ročníkům vedla přes bariéru a tělocvičnu do 2. patra školy a poté rovnou do cíle.
Letos se k TFA bojovníkům přidal i Miroslav Hanel, který, ačkoliv měl úvod přímo sprinterský, si nerozvrhl své síly a na věži měl s vytažením barelu natolik problémy, že se po přehození zábradlí svalil na podlážku. Tím byl rozhozen a bez dalších sil nutných k překonání bariéry. Tam mu klouzaly tenisky a po 3. nezdaru si běžel pro žebřík. Ostatním našim zkušeným bojovníkům se dařilo normálně. Marka i přes lehce přeskočenou bariéru zpomalila až škola. Jeník i přes vyhecování k rychlému zvládnutí trasy měl místy problémy s udržením alespoň klusu.
Nakonec Jeník uhájil 10. ohodnocenou příčku. Marek skončil 21. a Mirek i přes nádherně rozběhnutý začátek 24. z 28. zůčastněných závodníků.

Darkovice

Televize Hlučínsko