ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 13.9. v 17:00.
SOUTĚŽ: muži, dorost: v sobotu 24.8. v 19:00. Bohumín-Záblatí
OZNÁMENÍ: Vedoucí mládeže: v sobotu 24.8. v 7:45. Zahájení ročníku 2019/2020 hry Plamen v Malých Hošticích (obecní úřad)
OZNÁMENÍ: Výkonný výbor: ve středu 21.8. v 18:00. Výborová schůze

Kategorie: Naše videa

Jamnice - Překonej rybník 2014

21. ročník netradiční soutěže konané dne 19.7.2014
s nečekaně získaným pohárem 7. místa z 23 soutěžních týmů mužů.

Nový tým, noví lidé, štěstí a získání poháru

Na soutěž jsme se vydali v 5 lidech přímo z TFA Hať, kde jsme naverbovali 2 borce z Dolního Benešova na pumpování s koňskou stříkačkou.

Přes naléhání dobrého roztažení hadic, se Marek s Kubou u stroje dohadovali, čí hadice se to zamotala. A tak když přední proudaři na lávce padali do vody, stále měli dostatek času se na ni zase vrátit, protože 3. běžící Marek jim k tomu nechával dostatek prostoru. Před pevninou jsme se však všichni sešli, abychom si vychutnali povzbuzování fanoušků a mohli jim hezky zamávat. Lodní kapitán Mirek nás poté navedl přímou cestou k dohnání ztraceného času a k nečekanému získání trofeje ze soutěže.

Verze vůdce 2. skupinky lodních čvachtalů: Při roztahování hadic shazovači špalíku neodhadli rychlost průletu nad vodní hladinou ostatních členů lodní posádky, a tak si v klidu zaskákali nachytat pár ryb. Do příště však musí vylepšit svou techniku lovu, protože žadný spálený rybí tuk nebyl večer u ohně náčelníka kmene cítit.

Děkujeme klukům z Dolního Benešova, kteří nám ochotně zapumpovali a těšíme se na jejich spolupráci další rok, kde by si na vlastní kůži mohli vyzkoušet mokrost vody.