MUŽI: ve čtvrtek 25.4. v 16:00
DOROST: ve čtvrtek 25.4. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 25.4. v 16:00

OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Firefighters Challenge 2014 - TFA Ludgeřovice

IX. ročník soutěže železného hasiče s naším umístěním na 5. a 15. místě z 22 soutěžících.

Mirek a Jeník - Vše jim běželo podle plánu. Po společném vytažení závaží Jenda vezme u nosítek předek, Mirek zadek. Na bariéře Jenda Mirkovi pomůže a za to si po barelech Mirek vezme hadicové koše. Jenže nikdo nevěřil, že si Mirek po bariéře poběží vlastní čas, a tak Jeníkovi nezbývalo nic jiného, než bez odpočinku dohánět Mirkův náskok. Pneumatiku začali nejdříve každý sám. Ale ke konci, když už je tlačil čas čím dál více a pneumatika se posunovala čím dál méně, museli spojit síly a střídavě doklepat poslední metr do cíle.
Vašek a Marek - ......

Televize Hlučínsko